بدهی دانشگاه علوم پزشکی گیلان 72 میلیارد است
لطفا منصفانه اطلاع رسانی کنید!

بدهی دانشگاه علوم پزشکی گیلان 72 میلیارد است

اسرارامروزرییس دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان در بخشی از سخنان خود گفت: برخی از رسانه ها به نقل قول از بعضی مسوولان،  رقم بدهی این دانشگاه را 500 تا 600 میلیارد اعلام کردند که این اطلاع رسانی آن هم با این تفاوت فاحش، منصفانه نیست.

هفتاد و پنجمین جلسه شورای راهبردی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، با رویکرد توسعه خدمات الکترونیک سلامت، در سالن اجلاس ستاد مرکزی این دانشگاه برگزار شد.

دکتر شاهرخ یوسف زاده چابک رییس دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان در بخشی از سخنان خود در این جلسه به برخی اخبار نادرست در خصوص بدهی دانشگاه اشاره کرد و گفت:  دانشگاه علوم پزشکی گیلان، با وجود کاهش تخصیص بودجه در سال 96،توانست 62 میلیارد تومان  تولید بودجه نماید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرارامروز، این مقام مسئول افزود: این دانشگاه همچنین توانست  65 میلیارد کمبود بودجه سال ۹۶ را جبران کند.

یوسف زاده خاطرنشان کرد:  این دانشگاه در سال 96 حدود 351 میلیارد مطالبات داشت که با در نظر گرفتن 423 میلیارد تومان تعهد مالی، کل تراز منفی را به مبلغ 72 میلیارد تومان برساند

رییس دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان در پایان تاکید کرد: برخی از رسانه ها به نقل قول از بعضی مسوولان،  رقم بدهی این دانشگاه را 500 تا 600 میلیارد اعلام کردند که این اطلاع رسانی آن هم با این تفاوت فاحش، منصفانه نیست.

ارسال شده در دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۰ بعد از ظهر
کد خبر: 9177525
آخرین خبر ها
گزیده خبرها