۲۰۰۰ مسجد گیلان ، میزبان عزاداران روزهای پایانی صفر بودند

۲۰۰۰ مسجد گیلان ، میزبان عزاداران روزهای پایانی صفر بودند

اسرارامروز.مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان گفت: در دهه اخر ماه صفر، ۳۵۰ مبلغ و مبلغه به مساجد استان گیلان اعزام شده اند.

حجت الاسلام جمال یاری مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام وفات پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد(ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع)، گفت: بیش از ۲ هزار مسجد در استان گیلان مراسم عزاداری سالروز وفات پیامبرگرامی اسلام(ص) و شهادت امام رضا (ع) را برگزار کردند.

به پزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرارامروز، حجت الاسلام جمال یاری با اشاره به اینکه باید از روزهای پایانی ماه صفر برای تبلیغ و ترویج ارزش‌ها و آموزهای اسلامی و قرآنی بهره گیری شود، افزود: اداره کل تبلیغات اسلامی گیلان تلاش کرده تا برنامه‌هایی با محتوای تبلیغی و آموزشی در دهه پایانی ماه صفر اجرا کند.

یاری بیان کرد: به همین منظور و برای بیان سیره و روش زندگی پیامبر گرامی اسلام، همچنین امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا (ع)، ۳۵۰ مبلغ و مبلغه به مساجد استان گیلان اعزام شده اند.

وی ادامه داد: از این تعداد ۲۷۰ نفر مبلغ  و ۸۰ نفر مبلغه هستند که به بیان سبک زندگی پیامبر اسلام (ص) امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) پرداخته و شبهات دینی را پاسخ داده و بر لزوم حفظ وحدت ملی و اسلامی تأکید می کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان تأکید کرد: برگزاری گفتمان‌های بصیرتی در مدارس و مساجد و هیئت‌های مذهبی و حسینیه‌ها از دیگر برنامه های دهه پایانی ماه صفر در استان گیلان بوده که در حال اجرا است./مهر

ارسال شده در چهارشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۵ بعد از ظهر
کد خبر: 6623345
آخرین خبر ها
گزیده خبرها