جانشین پروری یکی از اولویت های برنامه راهبردی دانشگاه علوم پزشکی گیلان است
رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در همایش استانی " جانشین پروری":

جانشین پروری یکی از اولویت های برنامه راهبردی دانشگاه علوم پزشکی گیلان است

اسرارامروزرییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: جانشین پروری در واقع ایجاد فرصت مناسب برای همه کارکنان است که بتوانند استعداد و زمینه های رشد خود را در یک رقابت سالم به مرحله ظهور برسانند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرارامروز،  دکتر شاهرخ یوسف زاده چابک رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در همایش استانی " جانشین پروری" ، ضمن تقدیر از زحمات ارزشمند و شبانه روزی کادر پرستاری، گفت: پروژه جانشین پروری یکی از اولویت های ترسیم شده در برنامه راهبردی دانشگاه علوم پزشکی گیلان است.

یوسف زاده چابک، اظهار داشت: مسیر ارتقای خدمت برای پرستاری شفاف است . این مسیر، بر اساس میزان فعالیت، سیر زمان و تجربیات فردی قابل یش بینی می باشد.

 وی تصریح کرد: جانشین پروری در واقع ایجاد فرصت مناسب برای همه کارکنان است که بتوانند استعداد و زمینه های رشد خود را در یک رقابت سالم به مرحله ظهور برسانند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در ادامه به وقایع تاریخی که بر اهمیت مقوله جانشین پروری صحه می گذارد اشاره کرد و افزود: ما تنها به یک قهرمان احتیاج نداریم بلکه باید فرصت برابر جهت تربیت و رشد کسانی را که پتانسل قهرمان شدن را نیز دارند فراهم کنیم .

 دکتر یوسف زاده اظهار امیدواری کرد: الگویی که گروه پرستاری در خصوص جانشین پروری رعایت می کند در تمامی سازمان ها اجرایی شود.

در این همایش که به همت اداره پرستاری دانشگاه علوم پزشکی گیلان در سالن اجتماعات مرکز آموزشی درمانی پورسینا برگزار شد مدیران پرستاری، سوپروایزرین و سرپرستاران مراکز تابعه دانشگاه، با مباحث جانشین پروری آشنا شدند.

ارسال شده در پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۷ بعد از ظهر
کد خبر: 9585665
آخرین خبر ها
گزیده خبرها