فرماندار شهرستان رشت،برخورد اخیرا با سه جوان نوازنده خیابانی را نادرست خواند

فرماندار شهرستان رشت،برخورد اخیرا با سه جوان نوازنده خیابانی را نادرست خواند

اسرارامروزفرماندار شهرستان رشت،ضمن تقبیح نحوه برخورد و نادرست خواندن آن گفت: اقدامات مقتضی در اسرع وقت صورت گیرد تا رفتار یک شخص موجب لطمه به زحمات و تلاش های مدبرانه و شبانه روزی فرماندهی و پرسنل نیروی انتظامی در سایر حوزه ها نشود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرارامروز ، دکتر میرشمس مومنی زاده فرماندار شهرستان رشت، با اشاره به بازتاب گسترده فیلم  برخورد اخیرا با سه جوان نوازنده خیابانی در محدوده میدان شهرداری (شهدای ذهاب) رشت ، ضمن تقبیح نحوه برخورد و نادرست خواندن آن افزود: به فرمانده نیروی انتظامی اعلام شد تا در مورد ابعاد ماجرا بررسی و متعاقباً پیگیری و اقدامات مقتضی در اسرع وقت صورت گیرد تا رفتار یک شخص موجب لطمه به زحمات و تلاش های مدبرانه و شبانه روزی فرماندهی و پرسنل نیروی انتظامی در سایر حوزه ها نشود.

وی بر لزوم توجه به ارزش های دینی در جامعه تاکید کرد و با یادآوری تقارن زمان وقوع این حادثه با شب شهادت امام حسن عسکری (ع) اضافه کرد: باید به ارزش های مذهبی در جامعه اسلامی توجه کرد و احترام گذاشت اما نحوه برخورد با سه جوان نوازنده نادرست بوده و در آموزه های دینی ما نیز برای امر به معروف و نهی از منکر مراحل و شیوه هایی پیش بینی شده است.

فرماندار شهرستان رشت با تصریح اینکه تقویت نشاط و امید در جامعه باید بر مدار قانون و هنجارها باشد، گفت: نباید با رفتارهای نادرست و فراقانونی، تصویری نادرست از فضای فرهنگی و اجتماعی استان که در سطح کشور کم نظیر است ایجاد و یا با واکنش های هیجانی چنین موضوعی را به دیگران القا کنیم.

دکتر مومنی زاده در خاتمه، عموم جامعه را به رعایت قانون، هنجارها و اخلاق دعوت کرد و گفت: حسب تاکید استاندار گیلان به جهت اهمیت حفظ آرامش فرهنگی و اجتماعی استان، پیگیری های لازم در مورد موضوع برخورد با نوازندگان جوان در رشت انجام می شود.

ارسال شده در شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۳ بعد از ظهر
کد خبر: 0166442
آخرین خبر ها
گزیده خبرها