برخورد نامناسب با فرزندان شهر رشت قابل پذیرش نیست
عضو شورای اسلامی شهررشت:

برخورد نامناسب با فرزندان شهر رشت قابل پذیرش نیست

اسرارامروزعضو شورای اسلامی شهررشت در شصت و سومین جلسه شورا به برخورد نامتعارف با سه جوان نوازنده در پیاده راه فرهنگی رشت اشاره کرد و گفت: آنچه که اتفاق افتاد مغایر با امر به معروف و نهی از منکر در اسلام است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرارامروز، فرهام زاهد عضو شورای اسلامی شهررشت در شصت و سومین جلسه شورا به برخورد نامتعارف با سه جوان نوازنده در پیاده راه فرهنگی رشت اشاره کرد و گفت: برخورد نامناسب با فرزندان شهر رشت قابل پذیرش نیست.

زاهد با بیان اینکه منکر تلاشهای ماموران امر به معروف و نهی از منکر نیستم، گفت: نماینده ولی فقیه گیلان با رفتار و منش خود، حضورشان در بین مردم و دیدار چهره به چهره و همچنین بزرگان دیگری که در این استان و شهر رشت هستند می‌خواهند با عملکرد خود چهره رحمانی از اسلام را نشان دهند.

وی با بیان اینکه آنچه که اتفاق افتاد مغایر با امر به معروف و نهی از منکر در اسلام است، اظهار کرد: همه کسانی که در این حوزه کار می‌کنند، از شیوه هایی استفاده کنند که کلیات دین توسط جریانات خاص مورد تعرض قرار نگیرد.

این عضو شورای شهر به اصل قانونی بودن جرم و مجازات اشاره کرد و گفت: در قانون به طور کامل مشخص شده است که در مقابل جرم نحوه مجازات چگونه صورت گیرد./دیارمیرزا

ارسال شده در دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۵ بعد از ظهر
کد خبر: 3397144
آخرین خبر ها
گزیده خبرها