4 نفر در پی بارندگیهای اخیر مفقود شدند
معاون اداره کل مدیریت بحران استانداری گیلان :

4 نفر در پی بارندگیهای اخیر مفقود شدند

اسرارامروزمعاون اداره کل مدیریت بحران استانداری گیلان با اشاره به وضعیت بحرانی این شهرستان در پی بارش‌های پی‌درپی روزهای اخیر اظهار کرد: گروه‌های بحران در تمامی مناطق حضورداشته و در حال خدمت‌رسانی هستند.

کاظم یوسفی معاون اداره کل مدیریت بحران استانداری گیلان با اشاره به وضعیت بحرانی این شهرستان در پی بارش‌های پی‌درپی روزهای اخیر اظهار کرد: به دلیل بارش‌های اخیر و در پی آن طغیان رودخانه‌ها یک‌ پل آب‌بند در فومن دچار آسیب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرارامروز، وی با اشاره به حادثه رانندگی به دلیل بی‌احتیاطی یک راننده پراید در فومن تصریح کرد: با اینکه پیش ‌ازاین رانندگان را از عبور بر پل‌های آب‌بند منع کرده بودیم یک راننده پراید با بی‌احتیاطی از روی پلی در فومن حرکت کرد که در پی این حادثه چهار نفر مفقود شدند که جستجوها برای یافتن مفقودین ادامه دارد.

یوسفی با اشاره به میزان خسارات سیل در شهرستان‌های گیلان گفت: در روستای لرده سرای شهرستان املش نیز که یک پل آب نمای کوچک به‌صورت موقت تا احداث پل اصلی نصب‌شده بود در پی باران‌های اخیر تخریب شد.

یوسفی با اذعان به اینکه شهرستان تالش خسارتی در پی نداشت، افزود: در این شهرستان حجم بارش‌ها زیاد بود اما خوشبختانه خسارتی به بار نیاورد، هم‌چنین در ماسال و شاندرمن پایه‌های چندین پل دچار آسیب شد.

وی با بیان اینکه آب‌بندی که در سیل پیش در رودخانه خال کویی شاندرمن کارشده بود دچار آب‌گرفتگی و تخریب‌شده تصریح کرد: میزان بارش‌ها به نسبت کم‌تر شده اما هنوز جریان آب رودخانه‌ها شدت دارد، گروه‌های بحران در تمامی مناطق حضورداشته و در حال خدمت‌رسانی هستند.فارس

ارسال شده در شنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۹:۳۰ بعد از ظهر
کد خبر: 8363600
آخرین خبر ها
گزیده خبرها