کاری نکنیم در آنتخابات آتی، مردم مردد شوند
مخترع بسیجی در صحن شورای اسلامی شهر رشت:

کاری نکنیم در آنتخابات آتی، مردم مردد شوند

اسرارامروزبا اختلاف های درونی ، حداقل روحیه مردم را بیش از این خسته و دلسرد نکنید/ ۲۰۰ خانواده حاشیه نشین در رشت شناسایی کردیم که تحت پوشش مراکز امدادی هم نیستند/ برخی از این خانواده ها حتی وسیله گرمایی هم ندارند/ ۷ اختراع و ۴۰۲ ایده از فعالیت های علمی بنده بوده است/  قرار بود از کشور خارج شوم ولی با دیدن فیلمی از شهدای غواص بر ماندن و خدمت مصمم شدم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرارامروز،  معین وفادار بسیجی گیلانی و از گروه های جهادی با حضور در شورای اسلامی شهر رشت، گفت: در رشت چند گروه فارغ التحصیل هستیم که تلاش داریم باری را از دوش مردم برداریم.

وی با اشاره به مناطق حاشیه شهر رشت، افزود:‌ خانواده هایی در این مناطق شناسایی شدند و از اعضای شورا تقاضا می‌شود به دیدن خانواده‌هایی بروند که حتی یک وعده غذایی هم ندارند و ۲۰۰ خانواده حاشیه نشین شناسایی کردیم که تحت پوشش مراکز امدادی هم نیستند. به‌طور مستمر با کمک های مردمی این ۲۰۰ خانوار تحت پوشش قرار گرفته‌اند و بسته‌های غذایی بین آنها توزیع می شود.

وفادار با اشاره به مخروبه بودن برخی از این منازل یادآور شد: برخی از این خانواده ها حتی وسیله گرمایی هم ندارند.

حیدری، مخترع بسیجی نیز گفت: ۷ اختراع و ۴۰۲ ایده از فعالیت های علمی بنده بوده است.

وی افزود: یک سال پیش قرار بود از کشور خارج شوم ولی با دیدن فیلمی از شهدای غواص بر ماندن و خدمت مصمم شدم.

حیدری تاکید کرد: این مکان ارزشی به اندازه خانه خدا دارد زیرا باید برای مردم خدمت کنیم اما چرا گیلانیان پشت هم نیستند؟!

وی خطاب به اعضای شورا گفت: در این شرایط اقتصادی با اختلاف های درونی ، حداقل روحیه مردم را بیش از این خسته و دلسرد نکنید.

این مخترع بسیجی خاطرنشان کرد: کاری نکنید که در انتخابات آتی، مردم در انتخاب مردد شوند.

این مخترع با ابراز تاسف از وضعیت رودخانه‌ها گفت: اکنون درحال اختراع خورشید مصنوعی برای پروفسور سمیعی هستم ولی ناراحتم چرا حامی نیست که این اختراع ها در شهر خودم مورد استفاده قرار گیرد.ایلنا

ارسال شده در سه‌شنبه ۰۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۸ بعد از ظهر
کد خبر: 6785142
آخرین خبر ها
گزیده خبرها