جنگل برای متخلفین و متعرضین به انفال ناامن شده است
مدیرکل منابع طبیعی گیلان:

جنگل برای متخلفین و متعرضین به انفال ناامن شده است

اسرارامروزمدیرکل منابع طبیعی استان گیلان گفت: به لطف جانفشانی نیروهای منابع طبیعی و جنگلبانان، جنگل برای متخلفین نا امن شده و این حاصل تلاش های شبانه روزی پرسنل زحمتکش منابع طبیعی و نشان دهنده «مظلومیت» این عزیزان است.

محسن یوسف پور مدیرکل منابع طبیعی استان گیلان ، با اشاره به عملیات دستگیری متخلفین و قاچاقچیان چوب و درگیری قاچاقچیان و مجروح کردن ماموران حفاظتی شهرستان تالش، اظهار کرد: به لطف جانفشانی نیروهای منابع طبیعی و جنگلبانان، جنگل برای متخلفین نا امن شده و این حاصل تلاش های شبانه روزی پرسنل زحمتکش منابع طبیعی و نشان دهنده «مظلومیت» این عزیزان است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرارامروز، وی با اشاره به درگیری یک متصرف انفال با ماموران منابع طبیعی در لاهیجان، عنوان کرد: جنگلبانان در سخت ترین و نا امن ترین شرایط محیطی و با کمترین حقوق و امکانات در حال دست و پنجه نرم کردن با زیاده خواهان و متعرضین به انفال الهی هستند.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گیلان گفت: از تلاش های جان بر کفان و جنگلبانان تالش که در عملیات اخیر رشادت نشان دادند کمال تشکر را دارم و قطعا با همکاری مراجع قضایی، با متخلفین برخورد جدی خواهد شد و با قاطعیت دستگاه قضا به مجازات خود خواهند رسید و ان شاءلله از نیروهایی نیز که جان خود را در این مسیر گذاشتند تقدیر ویژه به عمل خواهد آمد.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: از خانواده این مامورین و خانواده های تمامی جنگلبانان استان گیلان نیز که در کنار این دلیرمردان هستند و تمامی مصائب را به جان می خرند، صمیمانه متشکرم و در اسرع وقت به تالش خواهم رفت و از نزدیک با این عزیزان ملاقات خواهم کرد.ایسنا

ارسال شده در دوشنبه ۰۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۵ بعد از ظهر
کد خبر: 1163131
آخرین خبر ها
گزیده خبرها