معارفه سرپرست بخشداری خمام برگزار شد

معارفه سرپرست بخشداری خمام برگزار شد

اسرارامروز. معاون سیاسی انتخاباتی استاندار گیلان در جلسه معارفه بخشدار خمام گفت: مردم از مسؤولان عمل می‌خواهند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرارامروز،، سید جلال سید محمدی معاون سیاسی استاندار گیلان در مراسم معارفه بخشدار خمام در سالن اجتماعات این بخشداری با اشاره به ظرفیت بالای بخش خمام در حوزه‌های مختلف اظهار کرد: بخش خمام به دلیل وجود 54 هزار جمعیت جزو بخش‌های مهم استان گیلان بوده که می‌تواند خیلی سریع توسعه پیدا کند.

وی با اشاره به توسعه آرام خمام به دلیل غفلت مسئولان ، گفت: از مسؤولان می‌خواهم با توجه به ظرفیت بالای این بخش به آن توجه بیشتری داشته باشند.

سید محمدی با اشاره به ظرفیت‌های خمام در جذب گردشگر تصریح کرد: خوشبختانه بخش خمام از نظر نیروی انسانی و جاذبه‌های طبیعی می‌تواند کمک زیادی به گردشگری استان گیلان داشته باتشد.

محمدی لازمه پیشرفت هر مجموعه‌ای را همدلی و وحدت بین مردم و مسؤولان عنوان کرد و افزود: استان گیلان دارای قابلیت‌های زیادی است ولی متأسفانه به آن توجه نشده است لذا مسؤولین اگر تلاش بیشتری از خود نشان دهند می‌تواند پیشرفت زیادی داشته باشد.

وی با با تأکید بر تلاش مضاعف  مسؤولان در عرصه‌های مختلف بیان کرد: مردم ما از مسؤولان عمل خواسته و اگر ببیند که مسؤول به وظیفه خود به‌درستی عمل می‌کند با انگیزه بیشتری به زندگی خود در جامعه ادامه می‌دهند.

معاون سیاسی انتخاباتی استاندار گیلان با اشاره به وظیفه مسؤولان برای شنیدن دغدغه‌های مردم گفت: مردم ما مردمانی ولایت‌مدار بوده و اگر ببیند که مسؤول به حرف آن‌ها گوش می‌کند به آن مجموعه بسیار امیدوار می‌شوند.

فرماندار شهرستان رشت نیز در این نشست با اشاره به اهمیت بخش خمام برای استان گیلان اظهار کرد: بخش خمام به دلیل جمعیت بسیار زیاد و جاذبه‌هایی می‌تواند ازلحاظ اقتصادی برای استان گیلان مفید باشد.

میر شمس مؤمنی ‌زاده با بیان اینکه بعد از انقلاب کارهای بسیار زیادی در شهرهای مختلف برای رفاه و آرامش مردم انجام‌شده است تصریح کرد: استکبار می‌خواهد نظام ما را ناکارآمد جلوه دهد و علی‌رغم کارهای موفق سازندگی در کشور باید سطح خدمات‌دهی به مردم افزایش پیدا کند. 

وی مسؤولیت را امانتی برای خدمت به مردم در دست مسؤولان دانست و گفت: مردم ما استحقاق شان بیشتر از کارهایی است که برایشان انجام داده‌ایم لذا  بعنوان مسؤول باید از این فرصت که خداوند در اختیار خدمت‌رسانی به مردم در اختیار ما گذاشته است به بهترین نحو استفاده کنیم.

فرماندار شهرستان رشت با تأکید به اینکه مردم در شرایط اقتصادی کشور انتظار تلاش مضاعف تز مسؤولان را دارند بیان کرد: مردم ما همواره در همه عرصه‌ها حضور و با جان خود پای این نظام مانده‌اند به همین دلیل ما مسؤولان باید به‌گونه‌ای کارکنیم تا مردم به اعتماد لازم را پیدا کنند.

بخشدار جدید خمام در ادامه این جلسه اظهار کرد: یک مسؤول اگر به مردم خدمت و شرایط آن‌ها را درک، امانت‌دار و رعایت قانون را داشته باشد آن جامعه به آن مسؤول و مجموعه اعتماد و بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.

رضا مهدوی یکی از مهم‌ترین وظایف فرمانداران را نظارت بر عملکرد ادارات برشمرد و تصریح کرد: اگر در یک اداره‌ای مشکلی پیش آمد وظیفه ما مسؤولان است که آن مشکل را با اقدامات  کارشناسی شناسایی و برای حل آن تلاش کنیم.

وی با اذعان به ظرفیت بالای خمام در حوزه‌های مختلف کشاورزی، گردشگری گفت: خمام یک بخش استراتژیک در استان گیلان است زیرا بین دوشهر بزرگ استان گیلان یعنی رشت و بندر انزلی قرار داشته و دارای قابلیت‌های ویژه‌ای است لذا باید به آن توجه بیشتری شود.

 در پایان این مراسم با تقدیر از زحمات علیرضا مسچیان، رضامهدوی به عنوان سرپرست جدید پخشداری خمام معرفی شد.فارس

 

ارسال شده در سه‌شنبه ۰۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۷ بعد از ظهر
کد خبر: 2742090
آخرین خبر ها
گزیده خبرها