ویرانگری در برخی از پروژه های عمرانی کشور به دلیل بی تدبیری مسئولان است
نماینده ولی‌فقیه در جلسه شورای اداری شهرستان آستانه اشرفیه :

ویرانگری در برخی از پروژه های عمرانی کشور به دلیل بی تدبیری مسئولان است

اسرارامروزاگر مسؤولین در طراز مردم نباشند با مشکل مواجه خواهیم بود/ پل آستانه اشرفیه در شان مردم این شهر نیست/ مدیران تنها فکر خود را عملیاتی نکنند/ وضعیت پل آستانه اشرفیه در شان مردم این شهر نیست/ تغییر کاربری اراضی کشاورزی از مشکلات آستانه اشرفیه است/ عده‌ای از مسؤولین به دلیل خودمحوری مانع پیشرفت پروژه‌ها در کشور می‌شوند

آیت الله رسول فلاحتی در جلسه شورای اداری آستانه اشرفیه اظهار کرد: در نظام و کشوری مسئولیت را به عهده گرفتیم که باید در تراز این مردم به جامعه خدمت کنیم.

امام جمعه رشت ، تصریح کرد: در دنیای پر آشوب امروز در خدمت مردمی در نظام اسلامی هستیم که جان خود و نزدیکان خود را فدای انقلاب اسلامی کردند.

وی، اقتدار نظام اسلامی را بر پایه اسلام، مردم و رهبری خواند و بیان کرد: اکنون در خدمت مردم، اسلام و مقام معظم رهبری هستیم و از دست دادن مردم موجب بازنده شدن مسئولان می شود.

وی به شرایط اقتصادی کشور اشاره کرد و گفت: با توجه به مشکلات موجود، مسئولان پاسخگوی تمام مطالبات مردم نمی توانند باشند اما شان ملت بالاتر از خدمات ارائه شده است.

نماینده ولی فقیه در گیلان خاطرنشان کرد: اگر مسئولان روابط اخلاقی، عادلانه و مدبرانه با مردم داشته باشند، ملت از آنها راضی می شوند.

آیت الله فلاحتی در ادامه وجود حضرت آقا سید جلال الدین اشرف(ع) را هویت آستانه اشرفیه عنوان کرد و یادآور شد: در مواجهه با زائران باید رعایت حال آنها شود.

وی با تاکید براینکه مسئولان در برنامه ریزی ها باید مردم را مشارکت دهند، اظهار کرد: مدیران تنها فکر خود را عملیاتی نکنند.

امام جمعه رشت، استفاده از ظرفیت مردم در اجرای پروژه ها به ویژه در روابط اجتماعی را تاثیرگذار دانست و افزود: ویرانگری در برخی از پروژه های عمرانی کشور به دلیل بی تدبیری مسئولان است.

آیت الله فلاحتی، بادام زمینی و برنج را دو محصول مهم آستانه اشرفیه برشمرد و بیان کرد: اتاق اندیشه ورز برای توسعه تولید، ارتقای کیفیت تولید و همچنین استفاده از جوانان در عرصه های مختلف در دستگاه های اجرایی آستانه اشرفیه تشکیل شود.

وی با بیان اینکه تغییر کاربری اراضی کشاورزی از مشکلات آستانه اشرفیه است، تصریح کرد: امر مذکور با اعمال نفوذ افراد از بیرون استان و همراهی افراد نادان داخلی انجام می شود.

وی، خواستار ارتقای بخش فرهنگی آستانه اشرفیه شد و گفت: دشمنان در بخش فرهنگی سرمایه گذاری کردند و نیاز است مسئولان به این بخش توجه ویژه داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در گیلان، با اشاره به قدمت پل آستانه اشرفیه، اظهار کرد: وضعیت پل آستانه اشرفیه در شان مردم این شهر نیست.

آیت الله فلاحتی اضافه کرد: مردم می خواهند از فضای مذهبی و سوغات آستانه اشرفیه استفاده کنند و باید پلی در تراز مردم آستانه اشرفیه احداث شود.

ارسال شده در دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۷:۰۷ بعد از ظهر
کد خبر: 7455387
آخرین خبر ها
گزیده خبرها