مشکلات پرسنلی دو بخشدار جوان شهرستان رشت حل می شود؟!
فرماندار شهرستان رشت:

مشکلات پرسنلی دو بخشدار جوان شهرستان رشت حل می شود؟!

اختصاصی/اسرارامروزاگر نحوه انتصاب بخشداران جوان از سوی استاندار گیلان قانونی است چرا پس از یکسال فعالیت،مشخص نیست حقوق خود را از کدام منابع رسمی دریافت می کنند؟ آیا تحت پوشش بیمه قرار گرفتند؟

دکتر میر شمس مومنی زاده فرماندار شهرستان رشت در اولین نشست خبری خود با خبرنگاران در آستانه دهه فجر در پاسخ به سوال خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی اسرارامروز و در بخشی از سخنان خود، در خصوص اینکه آیا دو بخشدار جوان بخش مرکزی شهرستان رشت و خشکبیجار بیمه هستند و از کدام منابع رسمی حقوق دریافت می کنند؟ گفت: انشاالله مشکلات پرسنلی دو بخشدار جوان شهرستان رشت حل می شود؟!

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرارامروز، مومنی زاده در ادامه با تاکید بر اینکه رسانه باید کاری کند که مدیران تقویت شوند، یادآور شد: در دولت‌ها گذشته شرایطی مشابه انتصاب 4 بخشدار جوان وجود داشته و بخشدارانی انتخاب شدند و خدمت کردند و حالا در این دولت و با نگاه استاندار که اعتقاد به حضور جوانان و بانوان دارد چنین انتخابی صورت گرفته است.

نماینده عالی دولت در شهرستان رشت با بیان اینکه قرار نیست همیشه تقدیر شویم، افزود: خبرنگاران حق دارند سوال بپرسند یا انتقاد کنند و اطلاع رسانی وطیفه رسانه هاست.

مومنی زاده ضمن تقدیر از استاندار گیلان در زمینه استفاده از جوانان و بانوان در مدیریتها ، خاطرنشان کرد: از همه نیروها و گرایشات باید در جهت توسعه شهرستان استفاده کنیم و باعث توقف نشویم.

شایان ذکر است که استاندار گیلان در دومین نشست خبری خود در آستانه دهه فجر بار دیگر با قاطعیت اعلام کرد که انتصاب 4 بخشدار جوان بخش مرکزی شهرستان رشت، خشکبیجار، بخش مرکزی رودبار و کرگانرود کاملا قانونی است! اما آنچه جای سوال دارد پاسخ مبهم فرماندار در خصوص مشکلات پرسنلی  دو بخشدار بخش مرکزی شهرستان رشت و خشکبیجار است .

 اگر نحوه انتصاب بخشداران جوان از سوی استاندار گیلان قانونی است چرا پس از یکسال فعالیت،مشخص نیست حقوق خود را از کدام منابع رسمی دریافت می کنند؟ آیا تحت پوشش بیمه قرار گرفتند؟

 همچنین با توجه به تاکید استاندار مبنی بر استفاده از ظرفیت جوانان این سوال مطرح می شود که چه تعداد از جوانان شاغل در فرمانداری و بخشداریهای شهرستان رشت در دوران فعالیت دکتر سالاری، در پستهای مدیریتی بکار گرفته شده اند؟

ارسال شده در جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۹:۰۸ قبل از ظهر
کد خبر: 8648980
آخرین خبر ها
گزیده خبرها