کاش در فقر هم عدالتی بود
آقای امیرآبادی از شما توقع نداشتیم

کاش در فقر هم عدالتی بود

اسرارامروزشما با این طرح دارید برای درست کردنابرو،چشم این ملت را کور می کنید!انگار جریانهای حاکم در کشور مثل مدعیان اصولگرایی و اصلاح طلبی در فشار بر مردم متحدند /آیا حقوق مردم را بر اساس همان کشورها حساب کرده اید ؟ / شما از جنس ما نیستید/ ادعاهای دروغین شما در مبارزه با بی عدالتی ، روح ما را سخت آزرده کرده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرارامروز و به نقل از بولتن نیوز حاج رضا در وبلاگ خود در خصوص طرح افزایش قیمت بنزین و طرح مجلس و طرحهای این چنینی، دردنامه ای نوشت :

هوالمحبوب

دیروز وقتی برنامه حالا خورشید را نگاه می کردم واقعا با دیدن صحبتهای احمد امیرآبادی نماینده قم در مصاحبه با رضا رشیدپور حالم بد شد تازه فهمیدم اینکه دانشجویان شریف و خیلی از رسانه های ارزشی هم بدنبال افزایش قیمت بنزین و سهمیه بندی بنزین هستند از کجا آب می خورد.

"عضو کمیسیون تلفیق مجلس تشریح کرد ،جزئیات طرح تخصیص ماهانه ۲۴ لیتر بنزین به هر ایرانی/ درآمد ۴۰ هزار میلیارد تومانی اجرای طرح" همه هم ادعا می کنند می خواهند عدالت را برقرار کنند و خیلی هم دلسوزانه از کپرنشینان و حق آنها می گویند!!! آقای امیرآبادی را ارجاع می دهم به همین ادعاها در دولت احمدی نژاد و بحث یارانه ها و قرارهایی که هیچوقت با آمدن دولت روحانی برقرار نشد چرا چون روحانی اصلا اعتقادی به یارانه ها نداشت.

بقول یکی از دوستان وقتی می خواستند بنزین را سهمیه بندی کنند در ابتدا ماهی 120 لیتر تعیین کردند بعد به ماهی 60 لیتر کاهش دادند و حالا در طرحی جدید قرار است نفری 24 لیتر سهمیه بنزین تعیین کنند یعنی قشنگ انگار جریانهای حاکم در کشور مثل مدعیان اصولگرایی و اصلاح طلبی در فشار بر مردم متحدند .

اینها اولش با بُلد کردن قاچاق بنزین، چنان این موضوع را بزرگ کردند که بگویند تنها راه کنترل جلوگیری از قاچاق بنزین فقط و فقط سهمیه بندی است. وقتی گندش درآمد که ادعای قاچاق بنزین با آن ادعا و حجم قاچاق یک دروغ بزرگ بود کارشناسان و قلم بدستان مزدور خود را در رسانه ها بسیج کردند و طرحهای مختلف دادند تا مردم از ترس، وادار به قبول یکی از این طرحها شوند و اثرات اعتراضی مردم را در هنگام افزایش قیمت بنزین از بین ببرند .

امیرآبادی در این مصاحبه واقعا هیچ حرف و استدلال منطقی در جواب این سوال که خوب شما بنزین را بر اساس قیمت منطقه ای و کشورهای حاشیه خلیج فارس می خواهید  افزایش بدهید، اما آیا حقوق مردم را بر اساس همان کشورها حساب کرده اید ؟ نداشت . نیشخند این آدم در پاسخ این سوال هرگز یادم نمی رود و اینکه بله ما هم معترض و نقد داریم به این مطلب!!!

 کسی نیست به ایشان بگوید یعنی چی نقد دارید ؟ شما با این طرح دارید برای درست کردن ابرو،  چشم این ملت را کور می کنید! بهتر نبود اول زیر ساختها مثل همین حقوق مردم یا وضعیت جاده های کشور و یا اصلاح خودروسازی در بهینه کردن مصرف سوخت را اصلاح می کردید بعد قیمت سوخت را افزایش می دادید ؟!

سخن بنده نه به عنوان یک انقلابی دوران ستم شاهی و رزمنده دوران دفاع مقدس این است بلکه به عنوان یک شهروند، امروز شما که رای مردم را گرفته اید و در مجلسی که به واقع ننگ همه دوران این 40 ساله بعد از انقلاب است راه پیدا کرده اید، بیایید آرمانهای انقلاب را زنده کنید. آرمانهای انقلاب یعنی حمایت از مستضعفین یعنی همان مستضعفینی که از دوران ریاست جمهوری هاشمی رفسنجانی با  اسم توسعه اقتصادی زیر فشار اقتصادی له شدند و این موضوع در دولتهای اصلاحات و دو سه سال آخر دولت احمدی نژاد و اینک در دولت اعتدال بصورت وحشتناکی ادامه پیدا کرده است .

جناب امیرآبادی و همه مدعیان عدالتخواهی مسئول و یا نماینده و سیاستمدار ، چه اصولگرا و چه اصلاح طلب بدانند ما از فقر ناراحتیم نه به خاطر فقری که داریم بلکه به خاطر اینکه شما از جنس ما نیستید. شما جلوی زن و بچه هایتان از فقر  شرمنده نمی شوید. حتی با نوع زندگی هایتان باعث می شوید امثال ماها جلوی زن و بچه شرمنده شویم. چون عدالتی در این فقر نیست ناراحتیم.

این را بدانید  کاخ نشینی و اشرافی گری کارگزاران و اصلاح طلبان و اعتدالیون از یک طرف و ادعاهای دروغین شما در مبارزه با بی عدالتی از طرف دیگر، روح ما را سخت آزرده کرده است .

کاش در فقری که نصیب این ملت به خاطر سوء مدیریت و یا حتی با برنامه اتفاق افتاده عدالتی بود و شما هم طعم فقر را می چشیدید.

حرف آخر به همه  امیر آبادی ها در این ایام دهه فجر، از شما توقع نداشتیم فقط همین.

ارسال شده در دوشنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۸:۵۳ قبل از ظهر
کد خبر: 4358533
آخرین خبر ها
گزیده خبرها