تعارفات برای مردم نان نمی‌شود
سخنان صریح امام جمعه بندرعباس در حضور روحانی:

تعارفات برای مردم نان نمی‌شود

اسرارامروزمشکلات امروز مردم ، مشکل سفره شان است / امروز گوشت قرمز با قیمت بالای صد هزار تومان را باید در خواب دید نه در عالم بیداری

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرارامروز، آیت‌الله غلامعلی نعیم آبادی در جلسه شورای اداری استان هرمزگان که با حضور رئیس جمهور برگزار شد، با بیان اینکه حضور رئیس جمهور در هرمزگان و تلاش‌های استاندار هرمزگان در این مدت قابل تقدیر است، تصریح کرد: مشکلات امروز مردم عمده‌اش که در حال تبدیل به یک نارضایتی می‌شود، مشکل سفره شأن است.

وی با بیان اینکه امروز گوشت قرمز با قیمت بالای صد هزار تومان را باید در خواب دید نه در عالم بیداری، اضافه کرد: باید رئیس جمهور و دولت به این موضوع فکر کند.

 با اشاره به اینکه پروژه‌ها به دو قسمت تقسیم می‌شود، خاطرنشان کرد: علاوه بر زیرساخت‌ها باید به فکر سفره مردم باشیم و باید ببینیم اولویت کدام است و انجام شود.

وی با بیان اینکه مردم به انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری شأن عشق می‌ورزند، اضافه کرد: باید به مشکلات کشاورزان رسیدگی شود و امروز به روزی رسیده‌ایم که بانک‌ها سبب افزایش مشکلات آن‌ها شده‌اند.

آیت‌الله نعیم آبادی با اشاره به اینکه اگر تندروی و زیاده گویی کردم همگان مرا ببخشند، اضافه کرد:، اما تعارفات برای مردم نان نمی‌شود و باید مشکلات مردم حل شود و امروز دیگر مردم نان ندارند.

ارسال شده در یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۲ بعد از ظهر
کد خبر: 2691819
آخرین خبر ها
گزیده خبرها