توصیه مدیر امور شعب پست بانک به استانداری گیلان؛ مصاحبه ها به صورت دقیق انجام شود تا موجب سو تفاهم نگردد

توصیه مدیر امور شعب پست بانک به استانداری گیلان؛ مصاحبه ها به صورت دقیق انجام شود تا موجب سو تفاهم نگردد

اسرارامروزمدیر امور شعب پست بانک استان گیلان خواستار بررسی نحوه استخدام نیروی انسانی در این بانک توسط نهادهای نظارتی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرارامروز، مدیر امور شعب پست بانک استان گیلان در گفتگو با خبرنگاران و در واکنش به اظهارات مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری گیلان مبنی بر جذب غالبا سفارشی و بدون ضابطه نیرو در برخی دستگاه‌های اجرایی استان از جمله پست بانک با ۱۸مورد جذب (اینجا بخوانید)، خواستار بررسی نحوه استخدام نیروی انسانی در این بانک توسط نهادهای نظارتی شد.

محمد زمان فداکار اظهار داشت: این مدیریت از سال ۱۳۹۵ تاکنون تعداد ۱۳ نفر جذب داشته که ۱۱ نفر آنها از طریق آزمون سراسری بانک با اخذ مجوز از سازمان مدیریت و برنامه ریزی به صورت کشوری و از طریق فرایند قانونی جذب وارد پست بانک شده اند. یک نفر هم از شرکتی به قراردادی تبدیل وضعیت داشتیم و نفر آخر هم جزو نیروهای خدماتی و شرکتی می باشد که مدارک و مستندات آنها موجود است.

این مقام مسئول در پست بانک استان گیلان با تاکید بر این موضوع که هیچ استخدامی در پست بانک گیلان توسط استان انجام نشده،یادآور شد: کلیه فرایندهای جذب این افراد در ستاد بانک سیاستگذاری و اجرا می شود.

مدیر امور شعب پست بانک استان گیلان در پایان از سازمانهای نظارتی اعم از سازمان بازرسی و دیوان محاسیات برای بررسی فرایند فوق دعوت کرد و از مدیران میانی استان درخواست نمود مصاحبه های خود را به صورت دقیق انجام دهند تا خدای نکرده موجب سو تفاهم برای مخاطبین و مردم شریف استان گیلان نگردد.حرف تازه

ارسال شده در یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۶ بعد از ظهر
کد خبر: 7049684
آخرین خبر ها
گزیده خبرها