علیقلی زاده با 11 رای شهردار رشت شد
بالاخره کارت زرد وزارت کشور کارساز شد

علیقلی زاده با 11 رای شهردار رشت شد

اسرارامروزاین بار کارت زرد وزارت کشور و مهلت قانونی 10 روزه به اعضای شورای اسلامی پنجم شهر رشت کارساز شد و شورای شهر رشت با یک همدلی عجیب و در یک جلسه توانستند به قول رمضانپور ، پدر این کلانشهر پر ماجرا را انتخاب و برای تایید صلاحیت روانه وزارت کشور کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرارامروز، حسین علیقلی زاده در هشتاد و یکمین جلسه شورای شهر رشت با 11 رای ، شهردار کلانشهر رشت شد. در طول 7 ماه گذشته  جلسات زیادی پیرامون انتخاب شهردار برگزار شد اما اختلافات اعضای شورای شهر باعث شد دو شهردار منتخب  شورا که از قضا عضو شورا بودند نتوانند از پیچ وزارت کشور عبور کنند.

اما این بار کارت زرد وزارت کشور و مهلت قانونی 10 روزه به اعضای شورای اسلامی پنجم شهر رشت کارساز شد و شورای شهر رشت با یک همدلی عجیب و در یک جلسه توانستند به قول رمضانپور ، پدر این کلانشهر پر ماجرا را انتخاب و برای تایید صلاحیت روانه وزارت کشور کنند.

هر چند در طول یکسال و نیم گذشته ، مردم این شهر شاهد اتفاق عمرانی خاصی در این شهر نبودند اما امیدوارند اعضای شورای شهر رشت اختلافات را کنار بگذارند و از این به بعد ، دنبال رفع چالشها و مشکلات شهر باشند.

حسین علیقلی زاده دارای مدرک کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری است و  شهردار خرم آباد به مدت ۳ سال، شهردار منطقه ۱۹ تهران ۱۸ ماه، شهردار همدان ۲ سال، شهردار گلستان از سال ۹۰ تا ۹۳، شهردار کلاله (استان گلستان)، شهردار مینو دشت (استان گلستان)، شهردار نور و شهردار جویبار (استان مازندران)، مدیر کل دفتر هماهنگی خدمات شهری وزارت کشور به مدت ۹ ماه، مدیر عامل شرکت عمران و نوسازی ری، مجری طرح توسعه حرم عبدالعظیم حسنی (ع) را در کارنامه خود دارد.

ارسال شده در شنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۲ بعد از ظهر
کد خبر: 8384626
آخرین خبر ها
گزیده خبرها