این موضوع را ..... وِل کنید/ از انتقادات و تذکرات  قانونی دیروز تا سکوت و انفعال امروز!!
رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان:

این موضوع را ..... وِل کنید/ از انتقادات و تذکرات قانونی دیروز تا سکوت و انفعال امروز!!

اختصاصی/ اسرارامروز/ حسن سامری. آقای داداشی، روزه سکوت شما ضربه به اعتماد مردم است! 

مدتی زیادی از انتقادات تند و جدی ولی داداشی رئیس مجمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی استان گیلان به استاندار، در خصوص برخی از عملکردهای ناهمگون وی با قانون (موضوع استخدام افراد غیر مستخدم و همچنین غیر متخصص در سمت بخشداری) نمی گذرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرارامروز، وی یکی از منتقدان جدی مصطفی سالاری در کنار دیگر نمایندگان مجلس در این راستا بود.

همچنین واکنش وی در خصوص  ادعای توهین استاندار گیلان به نمایندگان مجلس را که مقارن با آغاز ریاست ادواری داداشی در مجمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی استان گیلان بود نباید از یاد برد و این در حالی است که امروز به هر دلیلی شاهد نوعی انفعال و سکوت به نظر معنا داری از سوی نماینده مجلس آستارا هستیم و این رفتار انفعالی علامت تعجب بزرگ و باز معناداری را در اذهان عامه مردم ایجاد نموده است.

هر چند که شور و هیجان رئیس مجمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی استان گیلان زود فروکش کرد اما وی که از قضا عضو کمیسیون اصل نود و عهده دار کمیته استانداری ها نیز می باشد، علیرغم وظیفه خطیر نمایندگی که می بایست ناظر بر حسن اجرای قوانین توسط سایر دستگاه ها نیز باشد، به طور مضاعف از بابت مسئولیتش در کمیسیون اصل نود، وظیفه نظارتی دارد. 

لذا بررسی عملکرد نظارتی این نماینده مجلس در راستای حسن اجرای قانون از جمله موارد مذکور در استانداری گیلان، نشان می دهد که عملکرد نظارتی وی سیر نزولی داشته و در پیگیری چنین موضوعاتی در استان عقب نشینی و یا سکوت پیشه نموده است؟! چرا واقعیت های موجود در خصوص برخی انتصابات استاندار گیلان  را با مردم در میان نمی گذارید؟ چرا با مردم سخن نمی‌گویید؟

امروز که جامعه بیش از هر زمان دیگر بر نظارت عملکرد مسوولان توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی چشم دوخته است این سوال در اذهان عمومی ایجاد شده که دلیل انتقادات و تذکرات قانونی دیروز و سکوت و برخورد انفعالی امروز وی که اکنون وظیفه ریاست مجمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی را بر عهده دارد، چیست؟

 آیا سکوت این نماینده به برخی عزل و نصبها، ارتباط دارد؟ نماینده مجلس آستارا هنوز روشن نکرد که آیا انتصاب  بخشداران غیر مستخدم و غیر متخصص از سوی استاندار گیلان ( آن هم بر اساس مصاحبه های رسمی وی در رسانه ها) بالاخره بر اساس روند قانونی بوده یا خیر؟ آیا مواضع رییس مجمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی استان گیلان در قبال برخی انتصابات مبهم استاندار گیلان تغییر کرده است؟! به هر حال این مهم از زمره حقوق شهروندی مردم گیلان است تا مواضع صریح نمایندگان مجلس استان خود را (به ویژه در این مورد) بطور شفاف از یک تریبون رسمی با حضور اصحاب رسانه بشنوند. هر چند پیش از این تلاش این خبرنگار در راستای دریافت پاسخی شفاف و صریح در این خصوص از ولی داداشی در یک جمله خلاصه شد: این موضوع را .....وِل کنید.

 آقای داداشی روزه سکوت شما ضربه به اعتماد مردم است! 

ارسال شده در پنجشنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۶:۳۷ بعد از ظهر
کد خبر: 7461784
آخرین خبر ها
گزیده خبرها