اگر در دولت نقصی وجود دارد همه مسئولین مقصر هستند
فرماندار لاهیجان:

اگر در دولت نقصی وجود دارد همه مسئولین مقصر هستند

اسرارامروزفرماندار لاهیجان درجلسه شورای اداری این شهرستان با تأکید بر استفاده حداکثری از سفر رئیس‌جمهور به شهرستان لاهیجان، افزود: در سفر رئیس‌ جمهور، این شهرستان در طول ۲۴ ساعت کانون توجهات کشور و بسیار حساس خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرارامروز، فرماندار شهرستان لاهیجان نیز در در جلسه شورای اداری در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان با بیان اینکه در سفر رئیس ‌جمهور به استان گیلان باید از همه مزایای آن استفاده کنیم، اظهار کرد: نگاه همه مسؤولین در رابطه با سفر رئیس‌جمهور برخورداری از امکانات جامع نظام بوده و باید از تمام مزایای این سفر نهایت استفاده را ببریم . وی با اشاره به میزبانی شهرستان لاهیجان از رئیس‌جمهور گفت: این تکلیفی است که این شهرستان بر عهده دارد و قطعاً انتظارات از ما بسیار بالا است که با تمهیدات اندیشیده شده جای هیچ نگرانی نیست.

سید اسماعیل غضنفری با اذعان به اینکه باید خدمات‌رسانی به مردم طبق روال عادی انجام شود، تصریح کرد: تمام این کارها برای جلب رضایت مردم است و اگر رئیس اداره‌ای در این هفته در اداره خود نباشد برای ما قابل ‌قبول نبوده و با آن برخورد خواهیم کرد.

فرماندار شهرستان لاهیجان مهمترین نگرانی در شهرستان لاهیجان را بی‌نظمی دانست و گفت: با تمهیدات اندیشیده شده سعی کردیم بی‌نظمی را در شهرستان ساماندهی کنیم و به همین دلیل جلسات را یا اول و آخر وقت اداره‌ای برگزار کرده‌ایم.

وی با تأکید بر استفاده حداکثری از سفر رئیس‌جمهور به شهرستان لاهیجان افزود: در سفر رئیس‌ جمهور، این شهرستان در طول ۲۴ ساعت کانون توجهات کشور و بسیار حساس خواهد بود.

غضنفری با بیان اینکه اگر در دولت نقصی وجود دارد همه مسؤولین مقصر هستند، اظهار کرد: مقام معظم رهبری بارها در زمان‌های مختلف از دولت حمایت کرده است و اگر نقصی وجود دارد همه ما مقصر هستیم و باید برای رفع آن تلاش کنیم.

وی با تأکید به لزوم توجه مسؤولین‌ به پاسخگویی مردم بیان کرد: مسؤولین در همه شرایط باید پاسخگو مردم بوده و اگر نمی‌توانند این کار را انجام دهند کنار رفته تا فرد دیگری به انجام‌ وظیفه بپردازند.

فرماندار شهرستان لاهیجان مهم‌ترین موضوعات قابل‌ پیگیری در دولت را مسئله پسماند عنوان کرد و گفت: منطقه ویژه اقتصادی لاهیجان و زباله پسماند مهم‌ترین مسائلی است که در هیئت دولت قابل ‌پیگیری بوده که امیدواریم این امر محقق شود.

لازم به یادآوری است شهرستان لاهیجان 15 اسفندماه میزبان سفر رئیس‌جمهور به گیلان است و در این سفر چند پروژه عمرانی در چند شهرستان بصورت همزمان به بهره‌ برداری خواهد رسید.فارس

ارسال شده در شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۷:۵۱ قبل از ظهر
کد خبر: 7866193
آخرین خبر ها
گزیده خبرها