وعده‌های سفر قبلی رئیس جمهور به گیلان با پیشرفت خوبی همراه بوده است
دکتر واعظی در فرودگاه رشت:

وعده‌های سفر قبلی رئیس جمهور به گیلان با پیشرفت خوبی همراه بوده است

اسرارامروز. رئیس دفتر رئیس جمهور در فرودگاه رشت گفت: خط آهن رشت قزوین با توجه به ظرفیتی که در اتصال به همسایگان شمالی کشورمان وجود دارد، می‌تواند بعد بین‌المللی داشته باشد. ضمن اینکه در جریان این سفر اقدام بزرگ دیگری انجام خواهد شد و آن کلنگ ‌زنی خط آهن رشت – آستارا است.

محمود واعظی در آستانه سفر استانی رئیس جمهور و کاروان تدبیر و امید به استان گیلان، در فرودگاه رشت و در جمع خبرنگاران گفت: استان گیلان برای دولت در ابعاد مختلف حائز اهمیت است.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرارامروز، رئیس دفتر رئیس جمهور یادآور شد:  وعده‌هایی که رئیس جمهور در جریان سفر 3 سال پیش به این استان و مردم داده بودند با پیگیری‌های انجام شده، تقریباً همه این وعده‌ها با پیشرفت خوبی همراه بوده است.

وی اتمام پروژه اتصال خط آهن سراسری به رشت را یکی از مهمترین پروژه‌های انجام شده در استان دانست و گفت: رسیدن خط آهن سراسری به رشت، اقدام بسیار بزرگی بود که با همت دولت و مسئولین استانی انجام شد

واعظی خاطر نشان کرد: بسیاری از پروژه‌هایی که در سفر قبلی رییس جمهور وعده داده شده بود ، به بهره‌برداری رسیده و در خدمت مردم قرار گرفته است و بنای دولت بر این بوده که پروژه‌ها در صورت تکمیل و نهایی شدن بلافاصله افتتاح شوند .

وی درباره اهمیت رسیدن خط آهن سراسری به رشت، اظهار داشت: این خط آهن با توجه به ظرفیتی که در اتصال به همسایگان شمالی کشورمان وجود دارد، می‌تواند بعد بین‌المللی داشته باشد. ضمن اینکه در جریان این سفر اقدام بزرگ دیگری انجام خواهد شد و آن کلنگ ‌زنی خط آهن رشت – آستارا است.

واعظی گفت: در جریان این سفر همچنین برای اتمام باقیمانده اتوبان تهران – رشت، بودجه خوبی گذاشته شده است و فردا کلنگ آغاز عملیات این پروژه نیز زده خواهد شد.

 

ارسال شده در سه‌شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۸:۱۷ بعد از ظهر
کد خبر: 4373199
آخرین خبر ها
گزیده خبرها