انجمن صنفی نمایندگان بیمه رازی در استان گیلان تاسیس شد

انجمن صنفی نمایندگان بیمه رازی در استان گیلان تاسیس شد

اختصاصی/اسرارامروزانتخابات انجمن صنفی نمایندگان بیمه رازی در استان گیلان با حضور نماینده اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

 انتخابات انجمن صنفی نمایندگان بیمه رازی در استان گیلان با حضور نماینده اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرارامروز، بهزاد محمودی مدیر بیمه رازی سرپرستی استان گیلان در این انتخابات با اشاره به اهداف تشکیل این انجمن صنفی، اظهار داشت: دغدغه های نمایندگان بیمه طبیعی بوده و شرکت های بیمه باید زیرساخت های لازم برای حمایت بیشتر از نمایندگان را فراهم کنند تا آنها بتوانند، نقش بیشتری در صنعت بیمه ایفا نمایند.

محمودی در ادامه گفت: انجمن صنفی نمایندگان بیمه رازی با اهدافی نظیر کوشش در جهت استیفا حقوق و خواسته های مشروع و قانونی اعضاء ، برنامه ریزی و کمک به تأمین نیازهای صنفی، آموزشی، توسعه و گسترش فعالیت های اعضاء، تلاش در بهبود کیفیت، شناخت و استقرار روش های نوین، کنترل کیفیت ارائه خدمات بیمه ایبرگزاری کلاس های آموزشی و ایجاد کمیته های فنی و آموزشی، همکاری با سایر تشکل های صنفی به منظور بهبود عملکرد، ارایه راهکارهای مشورتی به بیمه رازی، ارایه راهکارهای مشورتی به نمایندگان بیمه، تنظیم روابط نمایندگان، بازاریابان و توسعه خدمات الکترونیک بیمه ای با هدف حمایت از نمایندگان اقدام نماید و راهکارهایی ارائه دهند.

مدیر بیمه رازی سرپرستی  استان گیلان اضافه کرد: این انجمن صنفی با چشم انداز بلند مدت و با هدف تعامل، همیاری و همبستگی تشکیل و تأسیس گردید و امیدوارم با استفاده از خرد جمعی، شورا و استفاده از تجربیات اعضاء بتوانیم نسبت به ارتقاء سطح آگاهی و کارایی نمایندگان گامهای خوبی برداریم.

در ادامه با تعیین هیئت رییسه و برگزاری انتخابات ، اعضای هیئت مدیره و بازرس انجمن صنفی بیمه رازی در استان گیلان تعیین شدند. بر این اساس ، با اکثریت آرای ماخوذه به ترتیب سید سارا  شعیبی- سید سلمان ثاراللهی- مهتاب رادمهر- مهدی کاظمی- ندا جمیلی- معصومه دژ آگاه و مهیار سعادتی بعنوان اعضای اصلی هیئت مدیره انجمن صنفی بیمه راری در استان گیلان انتخاب شدند.

ویدا اکبری و الهام فلاح بعنوان اعضای علی البدل هیئت مدیره و همچنین رضازحمتکش بعنوان بازرس و خانم سمیه یکتا پور بعنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند.

گفتنی است بیمه رازی در استان گیلان از سال 1383 و با 13 نماینده ، آغاز بکار کرد. اکنون بیمه رازی شعبه استان گیلان با 71 نماینده جنرال و 25 نماینده تخصصی در حال ارائه خدمات بیمه ای به بیمه گذاران است. بیمه رازی در گیلان با 96 نماینده و مدیریت بهزاد محمودی توانست در بین 34 استان کشور بر اساس شاخصه های عملکرد 4 ساله ، بعنوان تنها شعبه کشور ، گرید A را کسب کند. این مهم و کسب گرید A  با تلاش شبانه روزی نمایندگان و پرسنل بیمه رازی شعبه استان گیلان محقق شد.

ارسال شده در یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۶ بعد از ظهر
کد خبر: 7237802
آخرین خبر ها
گزیده خبرها