در سالی که گذشت هم رویش  و هم ریزش را شاهد بودیم
آیت الله فلاحتی در پیام نوروزی آغاز سال 1398

در سالی که گذشت هم رویش و هم ریزش را شاهد بودیم

اسرارامروز. نماینده ولی فقیه در استان گیلان با تبریک عید نوروز سال 1398، گفت: سالی که گذشت فراز و نشیب هایی برای کشور و ملت رقم خورد ، که باید از آن ها درس گرفت و برای سال جدید برنامه ریزی کرد.

آیت الله فلاحتی نماینده ولی فقیه در استان گیلان، در پیام نوروزی آغاز سال 1398 هجری خورشیدی ، ضمن تبریک سال نو به ملت شریف ایران و به ویژه گیلانیان ولایتمدار ، گفت : در سالی که گذشت هم رویش و و هم ریزش را شاهد بودیم. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، وی افزود : در بخش داخلی بزرگترین دغدغه و نگرانی مردم گرانی ، تورم و در پاره ای موارد دوچندان شدن قیمت ها بود که امیدواریم با کمک همه مسوولان و متولیان امور در سال جدید بتوانیم نگرانی ها و آلام ناشی از این گرانی ها را بکاهیم.

امام جمعه رشت ، در ادامه به مسوولان و مدیران اجرایی کشور توصیه کرد : اگر نمی توانند قیمت ها را کاهش دهند ، حداقل با تلاش و کوشش آن را کنترل کرده و از افزایش قیمت ها جلوگیری کنند.

آیت الله فلاحتی ، دلیل اصلی این گرانی ها را دو جنبه داخلی و خارجی عنوان کرد و گفت : بخشی از این گرانی ها معلول ظلمی است که ازسوی کشورهای سلطه بر ایران اسلامی و ملت ما تحمیل شد ، اما بخشی دیگر از آن معلول سوء تدبیرها و نظارت نکردن متولیان بوده است که امید می رود در سال جدید این بخش جبران شود.

وی همچنین به گوشه ای از دستاوردهای سال 97 به ویژه در بخش خارجی اشاره کرد و افزود : بزرگترین دستاورد سالی که گذشت اقتدار جمهوری اسلامی در عرصه های بین المللی بود. 

نماینده ولی فقیه در گیلان خاطرنشان کرد : آمریکای جنایتکار هم که در خاورمیانه جا خوش کرده بود از عراق ، سوریه و لبنان مفتضحانه عقب نشینی کرده و مجبور شد بخش اعظمی از نیروهایش را برگرداند.

آیت الله رسول فلاحتی ، حضور بیش از پیش مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی به ویژه جوانان در رویدادهای مهم و حساس را نیز غیرقابل وصف دانست و گفت : مردم با بصیرت و ولایتمدار مثل همیشه در راهپیمایی هایی همچون روز قدس و 22 بهمن سنگ تمام گذاشته و با ایستادن پای نظام و انقلاب ، شگفتی ساز شدند. وی در پایان برای سال پیش رو روزهای خوش ، همراه با سلامتی و پیروزی ، برای ملت شریف و همیشه در صحنه ایران اسلامی ، آرزو کرد.

ارسال شده در پنجشنبه ۰۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۹:۰۷ قبل از ظهر
کد خبر: 9971057
آخرین خبر ها
گزیده خبرها