پیام تبریک مدیر شهرداری منطقه یک رشت به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

پیام تبریک مدیر شهرداری منطقه یک رشت به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

اسرار امروز. مدیر شهرداری منطقه یک رشت در پیامی حلول سال 1398 را به عموم مردم تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، ناصر عطایی شهردار منطقه یک رشت در پیامی ، نوروز 1398 را به عموم مردم تبریک گفت. متن پیام به شرح زیز است:

 به نام خدای بهار آفرین

ای تغییر دهنده دلها و دیده‏ ها * ای مدبر شب و روز * ای گرداننده سال و حالت ها * بگردان حال ما را به نیکوترین حالخداوند متعال را شاکریم که توفیق دوباره عنایت فرمود تا در گذر ایام ، بهاری دیگر را تجربه و حلول سال جدید را درک نمائیم و به پاس نعمت سلامت و رحمتش سجده شکر به درگاهش به جای آوریم .

نوروز به عنوان  یادگار پرارج نیاکان ، روز آماده شدن برای تحقّق حاکمیّت الهی بر جهان و پیام آور دوستی ، عشق و محبت است و همه سنتهای نوروز و همه دستورات اسلامی و دستورات بزرگان ما درباره نوروز نشان دهنده ویژگی برجسته  و  والای نوروز است . چراکه فرارسیدن سال نو همیشه نوید بخش افکار نو ، کردار نو ، تصمیم نو برای آینده است .

تازگی طبیعت و آغاز سال نو ، گذر عمری کوتاه از انسان را یادآور می گرددتا که با نیم نگاهی بر رفتار و اعمال گذشته ، فردایی روشن را رقم بزنیم . توفیق گردید که به عنوان خادم و خدمتگزار از دریچه این پنجره  به شما همشهریان که ولی نعمتان واقعی کشور می باشید نوروز را تبریک عرض نمایم

امیدوارم در سال ۱۳۹۸، با استعانت از درگاه خداوند قادر و متعال و ارواح پاک و مطهر شهیدان همیشه سرافرازمان و بهره گیری از منویات مقام معظم رهبری و حرکت در مسیر تحقّق اهداف نامگذاری امسال و تلاش مسئولان نظام همه تلاش های خویش را با استفاده از روحیه جهادی برای ارتقاء سطح  رضایتمندی مردم  و خدمت صادقانه به کشور عزیزمان بکار گیریم و با تعامل ، صمیمیت و همکاری  تمامی دلسوزان دست آوردهای بسیار گسترده و بزرگی نصیب شهر و شهروندان بگردانیم

همچنین با توجه به حماسه سیاسی و تعیین سرنوشت کشوردر سال جدید امید است همگی مردم عزیز با حضور گسترده و آگاهانه خود و انتخاب هوشمندانه آینده وفردایی بهتر برای فرزندان دیار کهن رقم زده وتلاش خود را برای تعالی اهداف ایران عزیز به کاربسته و برگ زرین دیگری به دفتر افتخارات همیشگی ملت ایران بیافزایند.

ناصر عطایی مدیر شهرداری منطقه یک رشت

ارسال شده در دوشنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۶:۵۷ بعد از ظهر
کد خبر: 6755568
آخرین خبر ها
گزیده خبرها