اصلاح‌طلبان از ترفند«کی‌بود،کی‌بود؟من نبودم» استفاده‌می‌کنند
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی :

اصلاح‌طلبان از ترفند«کی‌بود،کی‌بود؟من نبودم» استفاده‌می‌کنند

اسرار امروز. سال ۹۸ فتنه نمی‌شود اما ملت تکلیفش را روشن می‌کند/ اصلاح‌طلبان دچار بحران‌اند/ الان دولت، دولت کل ملت نیست بلکه دولت یک گروه و جناح است/ الان اصلاح طلبان می گویند که دولت تک جناحی شده و در دامن اصولگرا افتاده است که یک شوخی بیمزه است/ تا دیروز نان این دولت را می خوردند و مدعی بودند که آنها روحانی را رئیس جمهور کرده اند در حالی که روحانی، چیزی هم از آنها دریغ نکرده است 

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، چند وقتی است که یک جریان فکری خاص از درون مجموعه اصولگرایی نسبت به وقوع فتنه در سال آینده هشدار می دهد اما واکنش دیگر سیاسیون کشور اعم از اصولگرا و اصلاح طلب به این هشدارها جالب است. اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی می‌گوید: سال ۹۸ فتنه نمی‌شود اما امکان دارد آمریکا در برخورد با ایران دست به کارهای دیوانه‌وار بزند.

بادامچیان در بخشی از گتگوی خود با خبر آنلاین گفت: وقتی یک قدرت استعماری و استکباری با یک کشوری که در مسیر حفظ حق و حقوق خود است، می جنگد، طبعا ممکن است دست به یک کارهای دیوانه وار بزند. لذا سال ۹۸ در ایران سالی است که آمریکایی ها از نظر اینکه بتوانند باری بر ایران بگذارند، موفق نیستند ولی دردسر و مزاحمت ایجاد می کنند.

وی افزود: آنها می کوشند عوامل پنهانی داخلی شان در ایران را تحریک و جنگ روانی را علیه ما شدید کنند. هم اکنون نیز کسانی در شبکه مجازی حرفهای آمریکا را می زنند، فحش می دهند و اهانت می کنند و شبکه مجازی را از حالت یک شبکه اظهارنظر به شبکه های جدال و جنگ و بی اخلاقی و بداخلاقی تبدیل کرده اند اما هیچ کاری نمی توانند بکنند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی عنوان کرد: معتقدم سال آینده، سال سقوط آمریکا و بحران شدید در اروپاست.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در سال 98 فتنه ای در پیش است؟ گفت: در سال ۹۸ فتنه بعید است انجام شود؛ بلکه یک نوع مزاحمت و مزاحمتهایی اتفاق می افتد. مهم، موضع دولت ماست. اگر دولت یک بازنگری جدی و قوی در سیاست هایش انجام دهد تا از تک جناحی بودن خارج شود، مفید است. الان دولت، دولت کل ملت نیست بلکه دولت یک گروه و جناح است. هر دولتی یک جناحی بشود، هرکس می خواهد باشد چه اصولگرا چه اصلاح طلب، شکست می خورد چون دولت متعلق به ملت است.

وی یادآور شد: الان اصلاح طلبان هم همین را می گویند که دولت تک جناحی شده و در دامن اصولگرا افتاده است که یک شوخی بیمزه است. معتقدم برای خود اصلاح طلبان آسیب دارد که این حرفها را می زنند. درواقع الان آنها دچار بحران اند.

بادامچیان تصریح کرد: در ایران اصولگرایان خیلی دچار بحران نیستند و تنها با هم اختلاف سلیقه دارند. نهایتا می گویند هرچه ولایت بفرمایند اطاعت می کنیم. اما اصلاح طلبان دچار بحران اند چون می گویند کی بود کی بود؟ من نبودم و زیر بار این مشکلات و گرفتاری ها که پدید آمده نمی روند و می گویند که کار ما نبوده است و تقصیر آقای روحانی است. بنده خدا آقای روحانی! بعد گفتند که ما آقای روحانی را آوردیم و به ریاست جمهوری رساندیم. ضمن اینکه معلوم است دولت روحانی، دولت اصولگرایان نیست. می توان گفت که دولت اصلاح طلبان و اعتدالیون است.

وی اضافه کرد: اعتدالیون این تیپ هم اصلاح طلب هستند. الان هم در روزنامه هایشان به این دولت حمله می کنند که خوشایند مردم نیست. چون تا دیروز نان این دولت را می خوردند و مدعی بودند که آنها روحانی را رئیس جمهور کرده اند در حالی که روحانی، چیزی هم از آنها دریغ نکرده است. فارغ از بحث امتیاز گرفتن یا نگرفتن که این ذهنیت را غلط می دانم، هر دولتی اعم از احمدی نژاد، روحانی، اصلاحات یا هاشمی موفق باشد، باید دولت همه ملت باشد تا همه جناح ها و گروه ها از او حمایت کنند. اگر دولت جناحی شود جناح های دیگر از او حمایت نمی کنند. مخصوصا اگر دولتی شروع به دعوا با دولت قبلی کند.

بادامچیان یادآور شد: دولت روحانی به محض اینکه سر کار آمد هر روز در روزنامه ایران به دولت قبلی ناسزا گفت و هرچه هست را گردن دولت قبلی انداخت. این رویه را یکی، دو سال مردم قبول دارند ولی دیگر بعد از شش سال قابل قبول نیست. به همین علت است که فکر می کنم اگر دولت آقای روحانی بتواند سیاست های اشتباه خود را عوض کند، ناکارآمدها را کنار بگذارد، دولتش را از دولت یکطرفه جناحی نجات دهد، سال آینده سال بهره برداری این دولت از بحران های جهانی است. اما اگر این کار را نکند و یک انسجام درونی پدید نیاورد، سالی است که در اثر بحران های جهانی و سیاستهای غلطی که در سال ۹۷ داشت، حتما آسیب جدی خواهد دید.

ارسال شده در چهارشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲:۳۰ بعد از ظهر
کد خبر: 6814109
آخرین خبر ها
گزیده خبرها