استعفاء یا برکناری؟!

استعفاء یا برکناری؟!

اسرار امروز. برکناری احمدی از سمت معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری به بهانه حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی استعفاء قلمداد شده و این در حالی است که موضوع کمی پیچیده تر از این تبلیغات زودهنگام رسانه ای است.

 

برکناری احمدی از سمت معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری به بهانه حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی استعفاء قلمداد شده و این در حالی است که موضوع کمی پیچیده تر از این تبلیغات زودهنگام رسانه ای است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز و به نقل از جلال شرق، احمدی در سمت هایی که داشته عموما خودرا به عنوان یک عنصر اصلاح طلب و در دولت اعتدال و توسعه خودرا اعتدالی و همسو با دولت معرفی می کرد.

اما شنیده ها حاکی از آن است که ایشان اخیرا برای حضور در انتخابات مجلس نشستی با مخالفان دولت داشته و ماهیت سیاسی ایشان برای استاندار مشخص و ایشان به بهانه تفکیک معاونت امور هماهنگی فعلی به دو معاونت ابلاغی عذر ایشان را خواسته است و افراد جایگزین را به وزارت کشور معرفی کرده است.

آنچه در رسانه های حامی دولت انعکاس یافته احمدی را فردی موفق و اصلاح طلب یا اعتدالی نامیده اند و رسانه های مخالف دولت اورا فردی موفق و اصول گرا..!!! اما آنچه حائز اهمیت است این است که چطور دولت و مدیر ارشد استانی تاکنون متوجه ماهیت سیاسی ایشان نشده بودند؟؟

آیا این موضوع در مورد سایر فرمانداران و مدیران استانی هم صدق می کند؟ صرف نظر از اصلاح طلب و اصولگرا و اعتدال بدون فراد ؛چقدر خوب است ماهیت انسان به وضوح روشن و در مسئولیت ها صادق بشند. اینکه احمدی به کدام اردوگاه سیاسی تعلق دارد و حضور شان در انتخابات آتی چقدر موثر باشد مهم و حائز اهمیت نیست . بلکه آنچه مهم است این است چطور مسئولان عالی رتبه سال هافریب خورده و ایشان را از سطح یک مدیر داخلی به معاونت مهم استانداری ارتقاء بخشیده و الان متوجه ماهیت ایشان شده اند؟؟

ارسال شده در چهارشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۱ بعد از ظهر
کد خبر: 0952100
آخرین خبر ها
گزیده خبرها