پیشنهاد رشوه ۶۰۰ دلاری را رد کردند
ماموران وظیفه شناس پلیس آگاهی رضوانشهر؛

پیشنهاد رشوه ۶۰۰ دلاری را رد کردند

اسرار امروز رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی گیلان گفت: یک تیم 4 نفره آبادانی که با خودروی‌سواری سمند و پژو405 در شهرک چوکای رضوانشهر رفت و آمدهای مشکوکی داشتند پس از دستگیری به پلیس رشوه 600 دلاری معادل 78 میلیون و 600 هزار ریال پیشنهاد دادند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی گیلان گفت: یک تیم 4 نفره آبادانی که با خودروی‌سواری سمند و پژو405 در شهرک چوکای رضوانشهر رفت و آمدهای مشکوکی داشتند پس از دستگیری به پلیس رشوه 600 دلاری معادل 78 میلیون و 600 هزار ریال پیشنهاد دادند.

سرهنگ وهاب محسن‌ نژاد افزود: با استعلام پلاک این 2 خودرو مشخص شد قاضی شعبه دوم بازپرسی دادسرای آبادان به جرم سرقت به عنف دستور توقیف این 2 خودروی سواری را صادر کرده است. وی گفت: 3 نفر از متهمان سوابق کیفری همچون سرقت، اخاذی و سرقت به عنف داشتند.

وی با اشاره به اینکه یکی از متهمان زن است، افزود: یکی از متهمان دستگیر شده حین فرآیند تشکیل پرونده و بازجویی تخصصی در مقر انتظامی‌ برای رهایی از پیگرد قضایی و آزادی غیرقانونی مبلغ 600 دلار امریکا وجه نقد به ماموران انتظامی به عنوان رشوه پیشنهاد داد.

رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی گیلان تصریح کرد: پیشنهاد رشوه با عزت نفس و صحت عمل ماموران انتظامی رد شد و مراتب صورتجلسه و متهمان به مراجع قضایی معرفی شدند.

سرهنگ وهاب محسن‌ نژاد در پایان از شهروندان خواست، هرگونه انتقاد، پیشنهاد، تقدیر، شکایت و یا درخواست از پلیس را با سامانه مردمی197 در میان بگذارند.

ارسال شده در پنجشنبه ۰۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۳ بعد از ظهر
کد خبر: 9186199
آخرین خبر ها
گزیده خبرها