بازدید سرزده سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان از بیمارستان پورسینا

بازدید سرزده سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان از بیمارستان پورسینا

اسرار امروز.سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان بامداد امروز به صورت سر زده از بیمارستان پورسینا رشت بازدید و روند خدمت رسانی در این مرکز آموزشی درمانی را مورد ارزیابی قرار داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، دکتر ارسلان سالاری سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان، به صورت سرزده از بخش های اورژانس، نورولژی، ارتوپدی، استروک، بوفه و آشپزخانه این مرکز آموزشی درمانی بازدید کرد و از نزدیک روند خدمت رسانی به بیماران،  همراهان، مسایل آموزشی دستیاران و اینترن ها، خدمات رفاهی کارکنان و زیر ساخت های درمانی این بیمارستان را مورد بررسی قرار داد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان، در حاشیه بازدید از بیمارستان پورسینا ، گفت: انجام بازدیدهای دوره ای، نظارت و پایش مستمر می تواند منجر به شناسایی مشکلات و بهبود عملکرد واحدهای ارایه دهنده خدمت شود و در این زمینه تمامی حوزه های دانشگاه باید نقش آفرین باشند.

وی با بیان این که رفع برخی از کاستی موجود در حوزه های مختلف بهداشت و درمان، نیازمند کمک، همدلی و همراهی همه دوست داران حوزه سلامت، اعم از اساتید، کارکنان، دانشجویان، مسوولان و ذی نفعان دانشگاه است، تصریح کرد: با تلاش باید زمینه ارتقای کیفی و کمی خدمات حوزه سلامت اعم از؛ بهداشتی، درمانی، پژوهشی را فراهم نماییم.

ارسال شده در پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۸ بعد از ظهر
کد خبر: 9713198
آخرین خبر ها
گزیده خبرها