این مرکز به صورت رایگان به بیماران دیالیزی خدمات ارائه می نماید
رییس مرکز همودیالیز کیانمهر:

این مرکز به صورت رایگان به بیماران دیالیزی خدمات ارائه می نماید

اسرار امروزرییس مرکز مرکز همودیالیز کیانمهر با اشاره به اینکه این مزکز  مدت ۴ سال است که به عنوان اولین مرکز خصوصی در شهر رشت آغاز به کار نموده است ، اضافه کرد: بیماری دیالیز ، بیماری مزمن است و بعد از درمانهای دیالیزی و دارویی ، شرایط محیطی و زندگی باید به گونه ای باشد که با امید و نشاط در این مسیر طی طریق نمایند .

 دکتر کیانوش کوچکی نژاد رییس مرکز همودیالیز کیانمهر در رشت در جشن بزرگ این مرکز که با حضور مددجویان برگزار شد، گفت: این مرکز به صورت رایگان به بیماران دیالیزی با هر نوع بیمه خدمات ارائه می نماید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز و به نقل از گیل خبر، وی افزود: مرکز همودیالیز کیانمهر مختص بیمارانی است که فاقد کلیه هستند و برای ادامه حیات نیاز به دیالیز دارند .

رییس مرکز مرکز همودیالیز کیانمهر با اشاره به اینکه این مزکز  مدت ۴ سال است که به عنوان اولین مرکز خصوصی در شهر رشت آغاز به کار نموده است ، اضافه کرد: بیماری دیالیز ، بیماری مزمن است و بعد از درمانهای دیالیزی و دارویی ، شرایط محیطی و زندگی باید به گونه ای باشد که با امید و نشاط در این مسیر طی طریق نمایند .

کوچکی نژاد یادآور شد: بعضی از این مددجویان به صورت یک روز درمیان و به مدت ۴ ساعت باید تحت درمان دیالیز قرار بگیرند و به غیر از ایجاد فضایی شاد در این مرکز تصمیم گرفتیم به صورت سالیانه در یک همایش، بیرون از مرکز و با حضور خانواده هایشان محیطی شاد را در کنار خانواده هایشان تجربه کنند .

وی با بیان اینکه آرزو دارد تعداد بیماران دیالیزی کاهش یابد، تاکید کرد: با توجه به افزایش و رشد بیماری دیالیزبخصوص در استان گیلان باید این مرکز توسعه یابد و یا مراکز جدید افتتاح شود .

کوچکی نژاد خاطرنشان کرد: قبل از راه اندازی این مرکز محدودیت وجود داشت و عملا این امکان در مراکز دولتی و تعداد محدودی بیمارستانهای خصوصی میسر بود اما با افتتاح این مرکز بار بیمارستانها کاهش یافت .

 

رییس مرکز همودیالیز کیانمهر در پایان ادامه داد:  این مرکز همچنین به بیمارانی که نیازمند باشند اقدام به ارائه خدمات ایاب و ذهاب رایگان جهت تسهیل امور می نماید و بیماران می توانند در سه نوبت به مدت چهار ساعت در هفته از خدمات این مرکز دیالیز استفاده کنند.

ارسال شده در جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۶:۳۱ بعد از ظهر
کد خبر: 6078219
آخرین خبر ها
گزیده خبرها