محمد جعفر علیزاده نخستین انتخاب مجمع نمایندگان
بررسی آخرین گزینه‌های استانداری گیلان از زبان نماینده لنگرود در مجلس:

محمد جعفر علیزاده نخستین انتخاب مجمع نمایندگان

اسرار امروزمحمدجعفر علیزاده، معاون فعلی وزیر راه و شهرسازی اولویت نخست مجمع نمایندگان گیلان است به جهت اینکه بیشتر از سایر گزینه‌ها می‌تواند به توسعه استان کمک کند.

مهرداد بائوج لاهوتی نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به‌ضرورت تعیین استاندار برای گیلان اظهار کرد: اولویت مجمع نمایندگان برای گیلان تعیین استانداری بومی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز و به نقل از فارس وی با تأکید بر اینکه مجمع نمایندگان گیلان پیوسته در تلاش است تا نیروی بومی را در مسند استانداری بنشاند، افزود: همه نمایندگان گیلانی مجلس در تلاش هستند تا علاوه بر بومی بودن، شایستگی و لیاقت کافی هم لحاظ شود.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بررسی برخی از چهره‌های مطرح برای تصدی در کسوت استانداری گیلان گفت: محمدجعفر علیزاده، معاون فعلی وزیر راه و شهرسازی اولویت نخست مجمع نمایندگان گیلان است به جهت اینکه بیشتر از سایر گزینه‌ها می‌تواند به توسعه استان کمک کند.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در خانه ملت، در ادامه افزود: کفاش معاون وزیر راه ‌وشهرسازی و قاسم رمضانپور معاون امور مجلس و توسعه منطقه‌ای سازمان برنامه ‌وبودجه و بهنام جو، استاندار فعلی استان اردبیل که سال‌ها در استان گیلان دارای مسؤولیت بودند از دیگر گزینه‌های مطرح برای استانداری گیلان هستند.

نائب رئیس کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس دهم در سال چهارم اضافه کرد: گزینه‌های استانداری ازنظر مجمع نمایندگان در حد طرح موضوع هستند و هنوز به مجلس معرفی نشده‌اند که طی طی فهرستی به وزارت کشورمعرفی خواهند شد.

ارسال شده در شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۱ بعد از ظهر
کد خبر: 4581525
آخرین خبر ها
گزیده خبرها