به دنبال کار پلیسی نیستیم
نماینده ولی فقیه در استان گیلان:

به دنبال کار پلیسی نیستیم

اسرار امروز.  نماینده ولی فقیه در استان گیلان گفت: در اجرای امر به معروف و نهی از منکر به دنبال کار پلیسی نیستیم.

 نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه در اجرای امر به معروف و نهی از منکر به دنبال کار پلیسی نیستیم، گفت: این موضوع باید به فرهنگ عمومی تبدیل شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز و به نقل از مهر، آیت الله رسول فلاحتی  در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر که در سالن جلسات دفتر نماینده ولی فقیه در گیلان برگزار شد با بیان اینکه آمران به معروف و ناهیان از منکر، بهترین مردم هستند، اظهار کرد: زیربنای تمدن اسلامی عمل به دستورات اسلام و دوری از زشتی‌ها است که در قالب امر به معروف و نهی از منکر انجام می‌شود.

امام جمعه رشت با تأکید بر اینکه امر به معروف و نهی از منکر صیانت در جامعه اسلامی است، افزود: بعضی از ناهنجاری‌ها در جامعه آزار دهنده و آسیب رسان هستند اما این امر به معنای وجود فساد گسترده نیست.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر گیلان فضای جامعه را در دست مسئولان عنوان کرد و گفت: تقوا امری مورد قبول در تمام جوامع است و اشاعه خوبی‌ها، فرهنگ نورانی اسلام و قرآن مطالبه مردم از متولیان امر است.

آیت الله فلاحتی با تأکید بر اینکه در امر به معروف و نهی از منکر به دنبال کار پلیسی نیستیم، افزود: مردم با دیدن بدی‌ها باید تذکر دهند و امر به معروف و نهی از منکر تبدیل به یک فرهنگ عمومی شود.

ارسال شده در دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۷:۳۸ بعد از ظهر
کد خبر: 7226243
آخرین خبر ها
گزیده خبرها