عدم ملاقات با استاندار سابق به قبل از انتخاب سالاری برمی‌گردد
کوچکی‌نژاد در پاسخ به شیطنت برخی رسانه‌ها گفت:

عدم ملاقات با استاندار سابق به قبل از انتخاب سالاری برمی‌گردد

اسرار امروزدرزمانی که  انتخاب سالاری به‌عنوان استاندار گیلان مطرح بود، به‌هیچ‌عنوان با او ملاقات نکرده و باوجود فشارهایی که برایم ایجاد می‌کردند تا آخرین لحظه حاضر به دیدار با او نشدم، زیرا وی را شایسته استان نمی‌دانستم.

جبار کوچکی‌نژاد با اشاره به اهمیت انتخاب استاندار بومی برای گیلان اظهار کرد: به‌عنوان نماینده مردم رشت بصورت مجدانه پیگیر انتخاب استاندار بومی بعنوان نماینده دولت در استان خواهم بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز و به نقل از فارس ، وی با تأکید بر دغدغه خود پیش از انتخاب استاندار گیلان مبنی بر انتخاب استاندار بومی گفت:  درزمانی که  انتخاب سالاری به‌عنوان استاندار گیلان مطرح بود، به‌هیچ‌عنوان با او ملاقات نکرده و باوجود فشارهایی که برایم ایجاد می‌کردند تا آخرین لحظه حاضر به دیدار با او نشدم، زیرا وی را شایسته استان نمی‌دانستم.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر لزوم انتخاب استاندار بومی و آگاه به ظرفیت‌های استان افزود: اگر وزیر کشور دوباره بدون در نظر گرفتن منافع گیلان، استاندار غیربومی را در استان حاکم کند طبق وظیفه نمایندگی خود مقاومت می‌کنم.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هیچ عقل سلیمی نمی‌پذیرد که بعد از انتخاب استاندار، نماینده مردم در جلسات با استاندار شرکت نکند، تصریح کرد: اگرچه در زمان مطرح بودن سالاری به‌عنوان گزینه استاندار تا آخرین لحظه با او ملاقات نکرده‌ام اما بنا به وظیفه نمایندگی خود بعد از انتخاب وی در جلسات مختلف با او حاضرشده و پیگیر مطالبات مردم بودم.

کوچکی‌نژاد با اشاره به شیطنت رسانه‌ای برخی از رسانه‌ها مبنی بر ملاقات کاری وی با سالاری بیان کرد: برخی از رسانه‌ها با شیطنت رسانه‌ای عکس‌های ملاقات کاری با سالاری را منتشر کرده تا دلیلی بر عدم صداقت ادعای من را مطرح کنند، درصورتی‌که عدم ملاقات و پافشاری بر انتخاب نشدن استاندار غیربومی به قبل از انتخاب سالاری برمی‌گردد.

وی با بیان اینکه چهارتا پنج نفر نیروی قوی بومی در گیلان شرایط استاندار شدن را دارند، افزود: این افراد از جناح‌های مختلفی هستند که با شناخت و آگاهی به ظرفیت استان می‌توانند قدم‌های مؤثری در توسعه استان گیلان بردارند.

ارسال شده در سه‌شنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۵ قبل از ظهر
کد خبر: 5367629
آخرین خبر ها
گزیده خبرها