وارد بعضی از بازی ها و چالش ها نشوید
توصیه نماینده آستانه اشرفیه به فرماندار:

وارد بعضی از بازی ها و چالش ها نشوید

اسرار امروزاگر یک نماینده شهرستان دست ۲ رئیس اداره را بگیرد و به چند روستا سرکشی کند آیا شبگردی است ؟ چرا وارد فضای مجازی می شوید؟ چرا با من حرف نمی زنید؟

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز و به نقل از واحد مرکزی خبر، محمد حسین قربانی نماینده آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی در نشست شورای اداری با انتقاد از رحیم حیدری فرماندار این شهرستان گفت : به انتخابات مجلس شورای اسلامی نزدیک می شویم ، حاشیه ها و حساسیت ها بیشتر می شود .ضمن اینکه از همه روسای ادارات می خواهم در چارچوب قانون حرکت کرده و بی طرف باشند از فرماندار و اعضای شورای تامین می خواهم فضا را برای رقابت سالم باز کنند.

وی خطاب به فرماندار آستانه اشرفیه گفت : شما که نمایندگی دولت را در این شهرستان دارید باید حرمت ها را حفظ بکنید . من این را به جد می‌گویم ، وارد بعضی از بازی ها و چالش ها نشوید . اگر یک نماینده شهرستان دست ۲ رئیس اداره را بگیرد و به چند روستا سرکشی کند آیا شبگردی است ؟ چرا وارد فضای مجازی می شوید؟ چرا با من حرف نمی زنید؟ ما که حیثیت مان را برای دولت و نظام گذاشتیم.

نماینده آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی افزود : آقای فرماندار تمام انرژی تان را معطوف به مصوبات دولت کنید و به جای عکس گرفتن و گزارش رسانه ای به پیگیری مطالبات مردم بپردازید . مثل اینکه هنوز باور نکردیم در یک کشتی هستیم کشتی نظام جمهوری اسلامی ایران ، اینجا فقط مردم سهم دارند.

ارسال شده در پنجشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۱ بعد از ظهر
کد خبر: 4257787
آخرین خبر ها
گزیده خبرها