"پویش روزخبرنگارروزنشست خبری نیست" اقدامی بسیار مبارک و مورد تایید ما است
مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان :

"پویش روزخبرنگارروزنشست خبری نیست" اقدامی بسیار مبارک و مورد تایید ما است

اسرار امروزمدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت: در روز خبرنگار باید فقط از قداست قلم و مشکلات این حوزه صحبت کرد و یک مسئول همانطور که از اسم آن پیداست باید در مقام پاسخگویی باشد، نه در مقام ارائه گزارش.

فیروز فاضلی، مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در واکنش به "پویش روزخبرنگارروزنشست خبری نیست"  طی پیامی اظهار کرد: از نظر بنده این پویش اقدام بسیار مبارک و مورد تایید ما است و بنده به همه عزیزان و دوستان به واسطه به راه انداختن این پویش تبریک عرض می کنم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز و به نقل از تابناک، فاضلی خاطرنشان کرد: خبرنگار از دیدگاه بنده فردی است که دارای ذوق، استعداد، سرعت ،توجه به واقعیت ها و دراختیار داشتن اطلاعات مناسب در کار خود است و در کنار آن به دیدن آموزش های تخصصی اهتمام می ورزد و همچنین مسئولیت پذیری را در کنار امانت داری، سرلوحه کار خود قرار می دهد.

وی یادآور شد: باتوجه به عطش روز افزونی که جامعه در مورد کسب خبر دارد جا دارد از تمامی خبرنگاران استان که جان مخاطبان خود را سیراب می کنند تشکر کنم.

مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان افزود: در روز خبرنگار باید فقط از قداست قلم و مشکلات این حوزه صحبت کرد و یک مسئول همانطور که از اسم آن پیداست باید در مقام پاسخگویی باشد، نه در مقام ارائه گزارش.

وی در پایان تاکید کرد: انتظار می رود 17 مرداد امسال، همه درجهت برآورده شدن نیازهای اهل قلم اقدام کنیم.

ارسال شده در پنجشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۱ بعد از ظهر
کد خبر: 8239189
آخرین خبر ها
گزیده خبرها