راهکار رسیدگی به ارسال اشتباه کد تخلف طرح ناظر
رئیس پلیس پایتخت اعلام کرد:

راهکار رسیدگی به ارسال اشتباه کد تخلف طرح ناظر

اسرار امروزرئیس پلیس پایتخت در حاشیه مراسم بزرگداشت روز خبرنگار که در ستاد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ برگزار شد ، گفت: اگر برای فردی پیامکی به اشتباه کد تخلف طرح ناظر ارسال شده است آن فرد می تواند به پلیس امنیت اخلاقی واحد رسیدگی به اعتراضات مراجعه کند.

به گزارش پایگاه اطاع رسانی اسرار امروز و به نقل از مهر، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت در حاشیه مراسم بزرگداشت روز خبرنگار که در ستاد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ برگزار شد ، گفت: اگر برای فردی پیامکی به اشتباه کد تخلف طرح ناظر ارسال شده است آن فرد می تواند به پلیس امنیت اخلاقی واحد رسیدگی به اعتراضات مراجعه کند.

وی افزود: ما برای بررسی همین مشکلات واحد رسیدگی به اعتراضات را در واحد پلیس امنیت اخلاقی فعال کردیم.

وی افزود: به محض اینکه فردی به این واحد مراجعه کند یک فرم مبنی بر فرم اعتراض به او داده می شود و آن فرد باید اعتراض خود را به صورت مکتوب بنویسد و تحویل دهد تا به مشکل او رسیدگی شود.

وی افزود: واحد ۱۹۷ به این اعتراضات رسیدگی می کند و در کوتاه ترین مدت زمان پاسخ آن اعتراض را می دهد.

وی افزود: در مدتی که فردی برای اعتراض به SMS طرح ناظر به این واحد مراجعه کرده است تا زمانی که جوابش داده شود خودروی او توقیف نمی شود.

وی درپایان از مردم خواهش کرد اگر می خواهند از ماموری شکایت کنند و یا اینکه قصد تقدیر از ماموری را دارند با شماره ۱۹۷ که هزینه ای هم ندارد تماس بگیرند.

ارسال شده در دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۵ قبل از ظهر
کد خبر: 0323820
آخرین خبر ها
گزیده خبرها