یک گیلانی به عنوان مدیرکل در سازمان شهرداری‌‏ها و دهیاری‏‌های کشور  منصوب شد

یک گیلانی به عنوان مدیرکل در سازمان شهرداری‌‏ها و دهیاری‏‌های کشور منصوب شد

اسرار امروز رییس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور طی حکمی سید حبیب راضی را به سمت مدیرکل دفتر هماهنگی عمرانی و خدمات شهری این سازمان منصوب کرد.

رییس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور طی حکمی سید حبیب راضی را به سمت مدیرکل دفتر هماهنگی عمرانی و خدمات شهری این سازمان منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، مهدی جمالی‌نژاد، رییس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور طی حکمی سید حبیب راضی را به سمت مدیرکل دفتر هماهنگی عمرانی و خدمات شهری این سازمان منصوب کرد.

شایان ذکر است سید حبیب راضی پیش از این در سمت سرپرست دفتر هماهنگی عمرانی و خدمات شهری سازمان شهرداری‏‌ها و دهیاری‏‌های کشور خدمت می کرد.  وی  متولد 1350 بوده و لیسانس علوم اجتماعی _برنامه ریزی خود را از دانشگاه علامه طباطبایی تهران، کارشناسی ارشد جغرافیا _برنامه ریزی روستایی از دانشگاه آزاد، دکتری تخصصی جغرافیای انسانی از دانشگاه آزاد دریافت کرد. وی سردبیر فصلنامه فرهنگ ایمنی است که پیش از این معاون مدیرکل خدمات شهری وزارت کشور (سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور) بمدت ۱۰ سال و 17 ماه  و ۲۵ سال سابقه کار در دفتر برنامه ریزی عمرانی وزارت کشور را در کارنامه خود دارد.

ارسال شده در یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۰ بعد از ظهر
کد خبر: 7823893
آخرین خبر ها
گزیده خبرها