پدر دوگانه‌ سازی بسوزد
مدیر مسئول روزنامه جمهوری اسلامی :

پدر دوگانه‌ سازی بسوزد

اسرار امروز. مدیر مسئول روزنامه جمهوری اسلامی ضمن انتقادات صریح از روحانیونِ سیاست ‌باز گفت: سیاستی که پدرسوخته بازی باشد، فریب باشد، برای پر کردن جیب باشد، برای به کرسی رساندن دوست و فامیل باشد، و در یک کلمه سیاست نه، بلکه سیاست بازی باشد بله ما مخالفیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز و به نقل از خبر آنلاین، حجت الاسلام مسیح مهاجری افزود: پدر دوگانه‌سازی بسوزد. این مسئله باعث شد خیلی‌ها نتوانند به جامعه خدمت بکنند. ۲۰ سال تمام اجازه ندادند آقای هاشمی رفسنجانی به مردم خدمت کند.

وی ادامه داد: سیاستی که پدرسوخته بازی باشد، فریب باشد، برای پر کردن جیب باشد، برای به کرسی رساندن دوست و فامیل باشد، و در یک کلمه سیاست نه، بلکه سیاست بازی باشد بله ما مخالفیم.

مهاجری خاطرنشان کرد: اگر روحانیت به سیاست بازی پیوند بخورد که متأسفانه یک جا‌هایی خورده، خطرناک است.

مهاجری تاکید کرد: روحانیت امروز آن جایگاه ۴۰سال پیش را ندارد. آن زمان روحانیت جایگاه بالایی داشت و هرچه می‌گفت: مردم گوش می‌دادند و عمل می‌کردند.

مدیر مسئول روزنامه جمهوری اسلامی اضافه کرد: امروز جامعه روحانیت مبارز تهران، جامعه مدرسین و... که از تشکل‌های برجسته روحانی هستند اگر فهرست بدهند اینگونه نیست که مردم بدون، چون و چرا چشم بگویند.

وی یادآور شد: به دروغ دادگاه ویژه روحانیت را به عنوان تبعیض معرفی کردند. هیچ تبعیضی در محاکمه نیست. حتما محاکمه صورت می‌گیرد، حکم می‌دهند و اصلا رعایت و پارتی بازی هم نمی‌کنند.

ارسال شده در شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۰ بعد از ظهر
کد خبر: 8834593
آخرین خبر ها
گزیده خبرها