سازمان بسیج رسانه، حامی معنوی تیم‌های خبری اعزامی است
رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان:

سازمان بسیج رسانه، حامی معنوی تیم‌های خبری اعزامی است

اسرار امروزرئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان گفت: کاروان ۴۵ نفره خبرنگاران گیلانی نیز با مساعدت شهرداری و رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر رشت فردا به کربلای معلی اعزام می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز و به نقل از فارس ، مهدی پارسا با اشاره به اعزام ۱۴ تیم خبری از گیلان به راهپیمایی اربعین حسینی (ع) اظهار کرد: تاکنون ۱۶ خبرنگار گیلانی در شهرهای کربلا و نجف مستقرشده‌اند.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان با بیان اینکه کاروان ۴۵ نفره خبرنگاران گیلانی نیز با مساعدت شهرداری و رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر رشت فردا به کربلای معلی اعزام می‌شود، افزود: سازمان بسیج رسانه حامی معنوی تیم‌های خبری اعزامی است.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان گفت: زائران گیلانی نیز می‌توانند به‌عنوان زائر خبرنگار اخبار، تصاویر و دلنوشته‌هایشان را برای رسانه‌های مکتوب و مجازی استان ارسال کنند.

پارسا با اشاره به تشکیل و فعالیت ستاد اربعین اصحاب رسانه گیلان تصریح کرد: عظیم محمدپور گسکرئی مسؤولیت دبیری ستاد را بر عهده داشته و جمعی از خبرنگاران و روزنامه‌نگاران، مسؤولین بسیج رسانه و فعالان فضای مجازی عضو این ستاد هستند.

وی با اشاره به حضور ۶۱ خبرنگار گیلانی برای پوشش راهپیمایی عظیم اربعین حسینی (ع) خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی لازم برای تهیه، تدوین و انتشار بیش از 5 هزار فرآورده خبری در اربعین امسال توسط خبرنگاران، تصویربرداران، عکاسان، گزارشگران و روزنامه‌نگاران این استان در سطح استانی، ملی و بین‌المللی طرح‌ریزی‌شده است.

ارسال شده در یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۷ بعد از ظهر
کد خبر: 4323502
آخرین خبر ها
گزیده خبرها