افزایش ۱۰ درصدی نرخ سرویس مدارس رشت
مدیرعامل سازمان حمل بار و مسافر شهرداری رشت خبر داد:

افزایش ۱۰ درصدی نرخ سرویس مدارس رشت

اسرار امروزمدیرعامل سازمان حمل بار و مسافر شهرداری رشت گفت: دو شغلی‌ها، بازنشستگان و دست‌اندرکاران کادر آموزشی شامل مدیر و معاونان و ... در واحدهای آموزشی نمی‌توانند سرویس مدارس داشته باشند.

مدیرعامل سازمان حمل بار و مسافر شهرداری رشت از افزایش ۱۰ درصدی نرخ سرویس مدارس در این کلان‌شهر خبر داد.  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز و به نقل از ایرنا، محمد نوری هریس در جلسه شورای ترافیک شهرستان رشت در فرمانداری با اشاره به ارائه بخشنامه‌ای به مدارس درباره سرویس مدارس، اظهار کرد: در این بخشنامه آمده دو شغلی‌ها، بازنشستگان و دست‌اندرکاران کادر آموزشی شامل مدیر و معاونان و ... در واحدهای آموزشی نمی‌توانند سرویس مدارس داشته باشند.

مدیرعامل سازمان حمل بار و مسافر شهرداری رشت گفت: رعایت موارد یادشده در واحدهای آموزشی مدارس مورد تأکید است و مدیران مدارس بایستی در به‌کارگیری رانندگان سرویس مدارس توجه جدی داشته باشند.

وی با بیان این ‌که تنها وظیفه پیگیری موضوعات مربوط به اتوبوس ‌رانی در سطح شهر را نداریم، خاطرنشان کرد: در زمان حاضر، تنها ۳۰ دستگاه اتوبوس فعال در این کلان‌شهر داریم درحالی‌ که هر جا می‌رویم موضوع اتوبوس‌ رانی مطرح است.

نوری هریس با اشاره به فعالیت 6هزار و ۳۰۰ خودروی تاکسی در کلان‌شهر رشت اظهار داشت: متأسفانه ما به ‌عنوان مسئولان حمل‌ونقل شهری کوتاهی کرده‌ایم، نیامده‌ایم اهمیت سازمان حمل‌ ونقل را بیان کنیم زیرا هرگونه خللی در حمل‌ونقل می‌تواند مسائل امنیتی و اجتماعی ایجاد کند.

این مقام مسئول درباره تجهیز ناوگان تاکسی و حمل‌ونقل عمومی اظهار داشت: سازمان شهرداری‌ها طرحی را تهیه ‌کرده مبنی بر این‌ که استان‌های دارای مناطق آزاد، از خودروهای این مناطق به ‌عنوان وسایل عمومی، تاکسی، مینی‌بوس و اتوبوس با وام پایین نسبت به تجهیز ناوگان خود اقدام کنند.

ارسال شده در سه‌شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۸:۳۶ قبل از ظهر
کد خبر: 7953866
آخرین خبر ها
گزیده خبرها