نخستین مسابقه بزرگ نقاشی توسط آکواریوم فانتستیک منطقه آزاد انزلی برگزار شد

نخستین مسابقه بزرگ نقاشی توسط آکواریوم فانتستیک منطقه آزاد انزلی برگزار شد

اسرار امروزمدیرعامل مجموعه آکواریوم فانتستیک در منطقه آزاد انزلی در این جشنواره، آشنایی کودکان و نوجوانان استان با اهمیت حفاظت از اکوسیستم و زیست بوم ماهیان استان ، نقشی ماهی در سبد غذایی خانوار، پرورش خلاقیت ذهنی کودکان ، بهره گیری از ظرفیت های هنر نقاشی را از مهمترین دلایل برگزاری این جشنواره اعلام کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز آکواریوم فانتستیک با همکاری سازمان منطقه آزاد انزلی و اداره کل آموزش وپرورش استان گیلان ، نخستین جشنواره و مسابقه نققاشی دانش آموزان استان گیلان را برگزار کرد.

این جشنواره که در سالن اجتماعات پژوهشکده تعلیم و تربیت برگزار شد‌ دانش آموزان گیلانی در سه گروه دوره اول و دوم دبستان، دوره سوم و چهارم دبستان و دوره پنجم و ششم دبستان، 200 اثر ارسال کردند.

آثار ارسالی دانش آموزان در این جشنواره نقاشی با موضوع "اگر من یک ماهی بودم" در دبیرخانه جشنواره ۱۵۰۰ اثری که در چارچوب موضوعی جشنواره بودند، مورد داوری قرار گرفت.

داوری این مسابقات را دکتر سید علی محمد جزایری، سهیل پورگلنار و خانم ها هنگامه پورمحمد گسکری، سیده مهسان طاهایی و شهرزاد اصولی بر عهده داشتند.

در اختتامیه این جشنواره که با حضور معاون فرهنگی و گردشگری، معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش گیلان، مدیرعامل مجموعه آکواریوم فانتستیک ، داوران جشنواره و شرکت کنندگان برگزیده برپا شد، با اهدای لوح و جوایز از نفرات برتر جشنواره  تقدیر شد.

سید عبدالرضا میربها مدیرعامل مجموعه آکواریوم فانتستیک در منطقه آزاد انزلی در این جشنواره، آشنایی کودکان و نوجوانان استان با اهمیت حفاظت از اکوسیستم و زیست بوم ماهیان استان ، نقشی ماهی در سبد غذایی خانوار، پرورش خلاقیت ذهنی کودکان ، بهره گیری از ظرفیت های هنر نقاشی را از مهمترین دلایل برگزاری این جشنواره اعلام کرد.

ارسال شده در دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۰ بعد از ظهر
کد خبر: 9979605
آخرین خبر ها
گزیده خبرها