تحقیق و تفحص از سازمان مدیریت پسماند شهرداری رشت ضروری است
عضو شورای شهر رشت :

تحقیق و تفحص از سازمان مدیریت پسماند شهرداری رشت ضروری است

اسرار امروز.ذاکری با تاکید بر اینکه وظیفه ذاتی شورا نظارت است، خطاب به رییس شورا گفت: شاید اعضا به علت اینکه برادرزاده شما رئیس سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت است رودربایستی داشته باشند و طرح تحقیق و تفحص را امضا نکنند اما از بقیه اعضا می خواهم این طرح را امضا کنند.

به گزارش پایکاه اطلاع رسانی اسرار امروز و به نقل از ذیار میرزا، بهراد ذاکری عضو شورای شهر رشت در یکصد و بیست و پنجمین جلسه این شورا با اشاره به نیروهای حجمی شهرداری گفت: متاسفانه اخبار خوبی در این حوزه شنیده نمی شود و ابهامات زیادی در نحوه قراردادهای سازمان مدیریت پسماند وجود دارد.

وی با تاکید بر اینکه وظیفه ذاتی شورا نظارت است، یادآور شد: پیشنهاد میشود طرح تحقیق و تفحص از سازمان پسماند که تاکنون ۴ نفر از اعضای شورا آن را امضا کرده اند به تصویب برسد.

این عضو شورا با تاکید بر ضرورت شفاف سازی افزود: باید مشخص شود که پولهایی که در حوزه پسماند رد و بدل می شود به کجا می رود، در حالی که کارکنان پسماند حقوق ندارند.

وی گفت: مردم حق دارند به شورا بی اعتماد باشند زیرا مصوبات شورا اجرا نمی شود و اگر این روند ادامه داشته باشد مردم بدبین می شود.

ذاکری ادامه داد: خیلی از مصوبات نیاز به پول ندارد و اجرای آن به اراده نیازمند است.

وی خطاب به رییس شورا گفت: شاید اعضا به علت اینکه برادرزاده شما رئیس سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت است رودربایستی داشته باشند و طرح تحقیق و تفحص را امضا نکنند اما از بقیه اعضا می خواهم این طرح را امضا کنند.

حاجی پور در پاسخ به ذاکری گفت: هرکسی که تخلف کند با آن برخورد می کنم. اما اقای ذاکری نام بردن درست نیست و برادرزاده من قبل از ورود به شورا در این پست بود و او چوب همنام بودن مرا می‌خورد هرچند بنده به هیچ کس باج نمی‌دهم.

ارسال شده در چهارشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۷ بعد از ظهر
کد خبر: 7034955
آخرین خبر ها
گزیده خبرها