آقای استاندار؛دو صد گفته چون نیم کردار نیست
گوش مردم گیلان از شعارها پُر است

آقای استاندار؛دو صد گفته چون نیم کردار نیست

حسن سامری.اگر بخواهیم تاثیر عملکرد رسانه های گروهی را بررسی کنیم کمتر کسی ممکن است ادعا کند که سوالات و انتقادات فعالین این گروه از جامعه، تاثیری ندارد.

اینجانب بر اساس رسالتی که دارم اقدام به انعکاس انتقادات و سوالات مردم عزیز گیلان نموده و تلاش دارم تا با دریافت پاسخ سوالات برای تنویر افکار عمومی به سهم خود قدمی در کمک به مسئولین و مردم بردارم. هر چند پاسخگویی برخی مدیران امیدوار کننده است اما متاسفانه به نظر می رسد مدیران تعدادی از دستگاه ها از پاسخگویی ، تنها به دلایلی که برای خودشان قابل قبول است طفره‌ مي‌روند.

آقای استاندار ؛ پیش از این بارها گفتید که هیچ نهادی حتی نهادهای نظامی از پاسخگویی مستثنی نیستند. بنابراین باید  بجای حرف و شعار عمل کرد چرا که دو صد گفته چون نیم کردار نیست .

آیا بهتر نیست بجای تکرار مطالب واضح و مبرهن، آستین همت بالا بزنیم و وارد عمل شویم؟

چرا مسئولانی که باید نسبت به مردم ، متعهد و پاسخگو باشند از پاسخ به سوالات و انتقادات مردم طفره می روند و با کلی گویی و سپردن آن به آینده ،میدان را خالی می کنند؟!

جنابعالی چه میزان از وقت خود را به مطالعه و پیگیری سوالات و انتقادات هموطنان ما در استان گیلان اختصاص می دهید؟ اگر سری به رسانه های فعال در این استان بزنید که بر اساس ادعای مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان مقام هفتم کشور در کمیت را دارند خواهید دید که برخی مدیران شما از کنار انتقادات و سوالات چه راحت و بی تفاوت می گذرند؟!

برخی مدیران شما در استان گیلان یا سوال خبرنگاران را با سوال دیگر پاسخ می دهند و یا سعی می کنند  بجای پاسخ سوالات ،صورت مسئله را پاک  کنند. اگر هم  برای دریافت پاسخ سوالات و انتقادات مردم اصرار کنیم متهم به باج خواهی شده و ممکن است ....

اینجانب بنا به رسالت تعریف شده خود در قانون مطبوعات برای اثبات حسن نیت پس از ارسال مکتوب سوالات و پیگیریهای فراوان ،علیرغم برخورد های دلسرد کننده برخی مدیران، تلاش می کنم با انتقال سوالات و انتقادات و دریافت پاسخ به یاری مردم و مدیران بشتابم هر چند که در برخی موارد هم کوشش های اینجانب  بی نتیجه مانده است.

اینجانب در پایان باید خدمت شما نماینده عالی دولت تدبیر و امید در استان گیلان بایدعرض کنم گوش مردم گیلان از شعارها و وعده های بدون پشتوانه و کلی گویی پُر است و به دنبال عمل و اجرا هستند و کار نمایشی را نمی پسندند. لطفا به بعضی از مدیران خود بفرمایید تا برای شنیدن درد مردم گوش شنوا داشته باشند تا انشاالله مشکلات حل شود.

ارسال شده در چهارشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۳:۵۷ بعد از ظهر
کد خبر: 9971718
آخرین خبر ها
گزیده خبرها