تاکید استاندار گیلان بر استفاده از افراد بومی در پست‌های مدیریتی

اسرار امروز. اگر از ظرفیت‌های موجود به‌درستی استفاده کنیم قطعاً آینده‌ای روشن در انتظار ما خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز و به نقل از تسنیم ، ارسلان زارع استاندار گیلان در دیدار با هیئت رئیسه خانه احزاب استان گیلان، اظهار داشت: احزاب عامل پیشرفت جامعه بوده و توسعه سیاسی و اقتصادی با فعالیت مستمر آنها میسر می‌شود.

استاندار گیلان بیان کرد: وحدت و انسجام میان همه جریانات سیاسی احزاب زمینه تقویت اعتماد عمومی در جامعه را ایجاد می کند .

وی تصریح کرد: اعتماد ملی همواره باعث پیروزی ما بر مشکلات در دورانی اعمال ناجوانمردانه‌ترین و سخت‌ترین تحریم‌ها علیه ملت شده است

استاندار گیلان با بیان اینکه دشمن همواره درصدد سیاه نمایی و تزریق ناامیدی به جامعه است، خاطرنشان کرد: ملت ایران با تبدیل تهدیدها به فرصت مقابل مستکبران ایستادند و در دوران کرونا نیز یک نمونه عالی از اتحاد بین ملت را شاهد بودیم.

وی با بیان اینکه شرط عبور از شرایط سخت، استفاده از نظرات همه صاحبنظران و استقبال از منتقدان دلسوز است، افزود: اگر از ظرفیت‌های موجود به‌درستی استفاده کنیم قطعاً آینده‌ای روشن در انتظار ما خواهد بود وآینده کشور با نقش آفرینی نهادهای مدنی، احزاب و نخبگان در عرصه‌های اجتماعی و سیاسی رقم می خورد.

 نماینده عالی دولت در گیلان با بیان اینکه استفاده از افراد بومی در مناصب مدیریتی استان گیلان در دستور کار است، افزود: یکی از دغدغه‌های جدی مسئولان اشتغال جوانان است که در این راه باید از ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان بیشتر بهره برد.


ارسال شده در چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱:۲۳ بعد از ظهر
کد خبر: 8104130