با سرعت مطمئن حرکت کنید!!!

اسرار امروزحتماً گاهی خودتان را به قطعی و غشی بزنید!/ هیچ‌ وقت عذرخواهی نکنید و همیشه طلبکار باشید!/  تا می‌توانید دق بدهید، طوری که به زمین و زمان بد و بیراه بگوید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، وزیر ارتباطات اعلام کرد: «اینترنت ماهواره‌ای در ایران فعال شده اما در جریان اینکه چند دستگاه فعال شده، نیستم . به اپراتورهای ماهواره‌ای ابلاغ کرده‌ایم که ملزم به رعایت قواعد جمهوری اسلامی هستند.»

اپراتورهای ماهواره‌ای توجه داشته باشید، اینجا نمی‌توانید هرچقدر دل‌ تان خواست با قدرت و سرعت حرکت کنید. حتماً باید سرعت مطمئنه را لحاظ کنید. در دانلودها کمی دست ‌تان باز است و می‌توانید طی دو، 3 ساعت یک کلیپ دانلود کنید. اما در آپلودها باید بسیار محتاطانه پیش بروید. هرچقدر آرام‌تر، بهتر.

 اگر سؤالی داشتید می‌توانید از با تجربه‌های جمع مثل همراه اول، ایرانسل و ای دی اس ال بپرسید. آنها رکوردهای بی‌نظیری در این زمینه دارند. تقریباً هیچ کشوری هنوز نتوانسته به گرد پای‌شان برسد. مثلاً گاهی آپلود آن ‌قدر آهسته و پیوسته می‌رود که وقتی کار تمام شد، فرستنده اصلاً یادش نمی‌آید چه فایلی بود و برای چه قرار بود آپلود کند.

در زمینه باز کردن سایت‌ها هم توجه داشته باشید، تا می‌توانید فرد پشت سیستم را دق بدهید، طوری که به زمین و زمان بد و بیراه بگوید و دقیقاً وقتی دستش به سمت دکمه بستن می‌رود، وی را سورپرایز کنید و صفحه باز شده را جلوی صورتش بگیرید. خواهید دید چه ذوق و شعف خاصی در چهره‌اش نمایان می‌شود. این خوشحالی مخصوص کاربران ایرانی است و هیچ کجای جهان نخواهید دید. بزودی متوجه می‌شوید ما ایرانی‌ها خوش‌حال ‌ترین مردم دنیاییم. میزان شادی ما برای باز شدن یک فایل، برابری می‌کند با شادی آرژانتینی‌ها بعد از فتح جام جهانی فوتبال.

توجه داشته باشید. حتماً گاهی خودتان را به قطعی و غشی بزنید. طوری بروید که انگار اصلاً نبودید. هیچ‌وقت عذرخواهی نکنید. همیشه طلب‌کار باشید و بگویید من سرعتم از همه جا بهتره. شماها عرضه ندارید استفاده کنید. تا می‌توانید دل‌ بخواهی کار کنید. هیچ‌ وقت طبق برنامه و روال پیش نروید. همیشه کاربران ‌تان را شگفت‌ زده کنید. البته که خوب می‌دانید جذاب‌ ترین شگفت‌ زدگی از نوع منفی‌اش است.

با رعایت این قوانین می‌توایند به راحتی در ایران فعالیت داشته باشید و احساسی متفاوت و جذاب را تجربه کنید. عصر اقتصاد/ راضیه حسینی


ارسال شده در سه‌شنبه ۲۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲:۰۲ بعدازظهر
کد خبر: 6088766