نماینده نباید در هر کاری دخالت کند
امام جمعه آستارا :

نماینده نباید در هر کاری دخالت کند

اسرار امروزنماینده نباید در هر کاری دخالت کند، چرا نماینده ای در تمام جزئیات ورود کرده و در هر کاری سعی در اعمال نظر خود را دارد؟ 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز و به نقل از دیار میرزا، آیین عبادی سیاسی نماز جمعه شهرستان مرزی بندر آستارا به امامت امام جمعه شهرستان حجت الاسلام والمسلمین کاظم حافظ‌ نیا برگزار شد.

امام جمعه آستارا در بخشی از سخنان خود توجه به معنویات را باعث نزدیکی انسان به خداوند دانست و تصریح کرد: عادت کردن به انجام واجبات و سفارش های پروردگار و پیامبران روحیه معنوی انسان را تقویت کرده و او را به سمت رستگاری پیش می‌برد.

حافظ ‌نیا پاک دستی را برترین مقوله رستگاری دانست و بیان کرد: انسان پاک دست با شناخت مسیر درست و تشخیص سره از ناسره انتخاب های درستی انجام داده و از انجام اعمال حرام دوری می کند.

حافظ نیا با اشاره به اعتراضات برخی کاندیداهای رد صلاحیت شده مجلس گفت: اعتراضات آنها در حال بررسی بوده و عنوان کردن گرفتن تاییدیه همه دروغ است و طبق قانون اسامی نهایی در زمان مقرر اعلام خواهد شد.

خطیب جمعه آستارا با تاکید بر پذیرش قانون توسط تمام کاندیداهای مجلس شورای اسلامی گفت: تصمیمات شورای نگهبان قانون بوده و کاندیداهای رد صلاحیت شده باید به قانون تمکین کنند.

وی رفتار قانونی را از تمام کاندیداها خواستار شد و بیان کرد: نماینده باید انقلابی و استکبارستیز بوده و از هیاهوها نترسد، قوانین مجلس باید در مقابل زورگویی‌ها مصوب شود. نماینده به ندای رهبر معظم انقلاب لبیک بگوید و مشکلات را بشناسد، نماینده باید تکلیف محور و ولایت محور باشد.

حافظ نیا ادامه داد: نماینده نباید در هر کاری دخالت کند، چرا نماینده ای در تمام جزئیات ورود کرده و در هر کاری سعی در اعمال نظر خود را دارد؟ مردم قطعا به افرادی با این روحیات رای ندهند تا یک مجلس در شان انقلاب اسلامی را انشاالله داشته باشیم.

ارسال شده در شنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۲ قبل از ظهر
کد خبر: 9544910
آخرین خبر ها
گزیده خبرها