آقای استاندار کجایی؟!

آقای استاندار کجایی؟!

اسرارامروز. نمی‌دانم برخی به دنبال چه هستند؟ فقط به فکر جیب و صندلی‌شان هستند چرا قول بی‌مورد دادید؟مسئولان به داد مردم گیلان برسند

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرارامروز، حسین کعبی کاپیتان سپیدرود بعد از شکست پنج بر صفر مقابل استقلال، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بازیکنان زحمت خود را کشیدند اما فوتبال نامرد است. شاید ما بد بازی کردیم و روز خوب استقلال بود، به استقلالی‌ها تبریک می‌گویم. این‌طور نتیجه گرفتن سخت است، تیم ما تازه جان گرفته بود و اکنون پنج بر صفر در خانه باختن سخت است.

وی در مورد اینکه هواداران علیه مسئولان شهری و استانی شعار دادند و علی کریمی را تشویق کردند، گفت: من بچه اینجا نیستم اما باید بگویم کسانی که از بیرون می‌آیند بیشتر دلشان می‌سوزد، نمی‌دانم برخی به دنبال چه هستند فقط به فکر جیب و صندلی‌شان هستند.

کاپیتان سپیدرود گفت: این تیم شهرتان است. مردم برای حمایت آن آمده‌اند، آقای استاندار کجایی؟! آقای شهردار کجایی؟! من جرئتش را دارم و این حرف را می‌زنم. چرا به علی کریمی قول بی‌مورد دادید؟ علی کریمی اگر می‌توانست خودش امروز به زمین می‌رفت و بازی می‌کرد.

کعبی با اذعان به اینکه برخی فقط به دنبال صندلی، شهرت و جیبشان هستند، افزود: چرا مسئولان به تیم سپیدرود کمک نمی‌کنند و اینکه بگویند با فلانی عکس گرفته‌اند بهتر است به داد مردم رشت برسند، به داد مردم گیلان برسند، تیم‌های گیلان شرایط سختی دارند، بهتر است فقط فوتبالی‌ها باشند و غیر فوتبالی‌ها در فوتبال نباشند.

ارسال شده در جمعه ۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۵ قبل از ظهر
کد خبر: 6586230
آخرین خبر ها
گزیده خبرها