با حضور وزیر بهداشت و درمان، بیمارستان پیروز لاهیجان افتتاح شد
همزمان با سفر رییس جمهور؛

با حضور وزیر بهداشت و درمان، بیمارستان پیروز لاهیجان افتتاح شد

اختصاصی/اسرارامروز/ریحانه خوشحال. همزمان با سفر رییس جمهور به استان گیلان، بیمارستان پیروز لاهیجان با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان و جمعی از مسئولان استانی رسماً افتتاح شد. این بیمارستان همزمان با ۱۲ پروژه دیگر حوزه سلامت این استان بصورت ویدئو کنفرانس با حضور رئیس جمهور به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرارامروز، همزمان با سفر رییس جمهور به استان گیلان، بیمارستان پیروز لاهیجان با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان و جمعی از مسئولان استانی رسماً افتتاح شد. این بیمارستان همزمان با ۱۲ پروژه دیگر حوزه سلامت این استان بصورت ویدئو کنفرانس با حضور رئیس جمهور به بهره برداری رسید.

وزیر بهداشت و درمان و آموزش درمراسم افتتاح بیمارستان پیروز لاهیجان ضمن خداقوت به رییس جمهور و هییت همراه گفت:  این بیمارستان با۱۷۵۰۰ متر مربع زیر بنا در 5 طبقه شامل همه بخشهای مختلف مورد نیاز مردم و دارای  ۲۲۲ تختخواب  است .

دکتر نمکی ضمن تقدیر از دکتر پیروز که از چشم پزشکان ارزشمند گیلانی است اذعان داشت: همت والای این  استاد برجسته  موجب شد تا بیمارستان پیروز تاسیس شود. 

وی  افزود : علاوه بر این  بیمارستان، 11 پروژه  دیگر   شامل بهسازی اورژانس پورسینای رشت ،بخش ناباروری بیمارستان الزهرای رشت، آی سی یوبیمارستان انزلی ، تی سی یو بیمارستان ولایت که  از مجهز ترین تی سی یوهای سوختگی است ، بیمارستان خصوصی میلاد با ۱۸۰ تخت با سرمایه گذاری بخش خصوصی افتتاح می شود.

 در خاتمه این مراسم نیز دکتر روحانی ضمن تشکر از زحمات دکتر نمکی وزیر تازه نفس دولت تدبیر و امید، گفت: با لیاقت و تخصص دکتر نمکی امیدواریم مسئله رفاه و آسایش مردم در زمینه بهداشت و درمان فراهم شود.

دکتر روحانی ضمن خسته نباشید به دکتر پیروز خَیر حوزه سلامت، گفت:  جا دارد تا از این استاد ارزشمند که حتی در این سن هم در حال طی کردن مسیر خدمت به خلق الله است، تبریک بگویم.

در حاشیه  آیین افتتاح، یکی از پرستاران بیمارستان پیروز که لحظاتی فرصت برای درد دل با دکتر نمکی وزیر بهداشت و درمان پیدا کرده بود از تاخیر پرداخت کارانه ها گفت که با خبر نوید بخش وزیر بهداشت مبنی بر پرداخت کارانه ها تا قبل از عید نوروز ،شادمانی و لبخند رضایت بر لبان پرستاران جاری شد.

ارسال شده در چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۰ بعد از ظهر
کد خبر: 9249483
آخرین خبر ها
گزیده خبرها