تخلف ۱۳ میلیارد تومانی در مسکن مهر آستارا
امام جمعه آستارا خبر داد:

تخلف ۱۳ میلیارد تومانی در مسکن مهر آستارا

اسرار امروز. امام جمعه آستارا در نماز جمعه این هفته با اشاره به اقدامات سربازان گمنام امام زمان (عج) در شهرستان گفت: یکی از مشکلات مهم شهرستان در سال‌های اخیر پروژه مسکن مهر بود که این پروژه۴۹۷ نفر مالباخته مستقیم و ۹۰۰ نفر مالباخته غیرمستقیم و ۱۳ میلیارد تومان ارزش داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، امام جمعه آستارا در ابتدای خطبه اول نماز جمعه این هفته با اشاره به در پیش بودن عید نیمه شعبان گفت: انتظار حضرت ولیعصر (عج) از عبادات بوده و مومنان در دوره انتظار وظایفی دارند.

حجت الاسلام کاظم حافظ نیا در بخشی از سخنانش اظهار داشت: این روز همچنین روز سربازان گمنام امام زمان نیز می‌باشد، عزیزانی که همواره کارهای بزرگی را انجام داده و برکات تلاش‌های ایشان را مشاهده می کنیم.

حافظ نیا ایمان دینی را مهمترین عامل موفقیت سربازان گمنام امام زمان (عج) دانست و گفت: حضرت آقا همواره بر این نکته اشاره دارند و امروز سربازان ولایت حافظ نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و ایشان چشمان بیدار نظام و انقلاب هستند.

وی با اشاره به اقدامات سربازان گمنام امام زمان (عج) در شهرستان گفت: یکی از مشکلات مهم شهرستان در سال‌های اخیر پروژه مسکن مهر بود که این پروژه۴۹۷ نفر مالباخته مستقیم و ۹۰۰ نفر مالباخته غیرمستقیم و ۱۳ میلیارد تومان ارزش داشت اما سربازان گمنام امام زمان (عج) با ورود خودشان و دستگیری سه متهم، مصاحبه از ۱۷۰ نفر، بررسی ۲۰۰ فقره چک های رد و بدل شده، بررسی اسناد ۶ ساله بانک توسعه و تعاون و در نهایت پرونده بازرسی ۱۸ جلدی که ۲۵۰۰ برگ بوده بررسی و انجام شد که اینها نمونه ای از زحمات این عزیزان است.

امام جمعه آستارا با اشاره به سالروز تشکیل سپاه پاسداران گفت: تلاش های این نیروها در انقلاب اسلامی، هشت سال دفاع مقدس و دفاع از مظلومان اگر تروریستی است، اشکالی ندارد به ما تروریست بگویید، سپاه در تمام قضایا از جمله سیل و زلزله در کنار تمام نیروها حامی مردم است و امروز دشمن نفس‌های آخر را می‌کشد.

 

منبع: دیارمیرزا

 

ارسال شده در جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۷:۰۷ بعد از ظهر
کد خبر: 3427197
آخرین خبر ها
گزیده خبرها