پاسخ کوبنده سپاه به کوچک‌ترین تحرک نظامی‌ دشمن
سخنگو و مسؤول روابط عمومی کل سپاه خبر داد:

پاسخ کوبنده سپاه به کوچک‌ترین تحرک نظامی‌ دشمن

اسرار امروزسخنگو و مسؤول روابط عمومی کل سپاه با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز از تجهیزات نظامی قدرتمندی برخوردار است، گفت: دشمن بداند که اگر کوچک‌ترین تحرک نظامی‌ داشته باشد با پاسخ سخت و کوبنده پاسداران سپاه اسلام روبرو می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز و به نقل از فارس، سردار رمضان شریف سخنگو و مسؤول روابط عمومی کل سپاه در یادواره شهید جواد دوربین مدافع حرم در گلزار شهدای بندر انزلی با بیان اینکه امروز دشمن دو روش اساسی را در تهاجم به ایران در دستور کار دارد، اظهار کرد: نخستین روش فشار بر اقتصاد کشور و معیشت مردم و دومین روش ایجاد عملیات روانی گسترده‌ برای تسلط بر ذهن و روح مردم است.

سخنگو و مسؤول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه آمریکا، برای حفظ امنیت رژیم صهیونیستی، گروهک تروریستی داعش را تأسیس کرد، افزود: به برکت مجاهدت‌های پاسداران سپاه اسلام و نیروی‌های مسلح مقتدر کشورمان نقشه دشمنان نقش بر آب‌شده است.

شریف با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران بنیان‌های بسیار مستحکمی دارد، تصریح کرد: ایران اسلامی 40 سال مبارزه مداوم با دشمن را تجربه کرده و در تمامی این رویارویی‌ها بازنده دشمن بوده، هرچند که ما نیز متحمل خساراتی در برخی از دوره‌ها به دلیل فشارهای دشمن شده‌ایم اما در تمام این بحران‌ها جمهوری اسلامی توانسته تهدیدات دشمنان را به فرصت تبدیل کند.

وی با تأکید بر اینکه ما باید پاسخگوی شهدا باشیم، بیان کرد: ما و ملت سرافراز ایران اسلامی بی‌تردید راه شهدا را ادامه می‌دهیم و اجازه هیچ غلطی را به دشمنان انقلاب نمی‌دهیم.

مسؤول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه شهدای مدافع حرم در فرهنگ انقلاب اسلامی تربیت‌شده‌اند، افزود: زمین‌گیر شدن دشمنان اسلام و انقلاب به دلیل ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.

شریف با بیان اینکه نقشه جدید دشمن ایجاد جنگ روانی علیه ملت ایران است، گفت: امن‌ترین کشور امروز در منطقه بحران‌زده خاورمیانه جمهوری اسلامی ایران است و دشمنان در مقابله با نظام جمهوری اسلامی کاری از پیش نمی‌برند.

وی با اشاره به اینکه آمریکایی‌ها در ایجاد مشکلات در جغرافیای جهان اسلام برنامه‌هایی زیادی داشتند، بیان کرد: آمریکایی‌ها در تمامی اقدامات خود در منطقه با شکست روبرو شدند و به‌عنوان نمونه هدف از ایجاد داعش در منطقه ایجاد حاشیه امنیت برای رژیم صهیونیستی بود که نتیجه نداد.

مسؤول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه امروز رژیم صهیونیستی نسبت به همه ادوار گذشته متزلزل‌تر شده، تصریح کرد: رژیم صهیونیستی در بُعد نظامی و سیاسی در یک شرایط بسیار متزلزل‌تری نسبت به پیش از آغاز به کار داعش در این جغرافیا مواجه است.

شریف با اشاره به اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز از تجهیزات نظامی قدرتمندی برخوردار است، گفت: دشمن بداند که اگر کوچک‌ترین تحرک نظامی‌ داشته باشد با پاسخ سخت و کوبنده پاسداران سپاه اسلام روبرو می‌شود.

وی با اشاره به اینکه جنگ امروز جامعه جنگ اقتصادی است، بیان کرد: اگر مدیران و مسؤولان کشور با روحیه جهادی کار کنند بی‌تردید شکست دشمن در حوزه جنگ اقتصادی قطعی است.

مسؤول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه ملت ایران متخصص تبدیل کردن تهدید‌ها به فرصت‌ها است، گفت: آمریکایی‌ها ادعا دارند ورزیده‌ترین نیروهای دریایی جهان را دارند اما تمام دنیا دیدند که سربازان آمریکایی با چه شرایطی در مقابل سربازان نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی زانو زدند و چگونه رؤیای از نیل تا فرات کشورهای استکباری به دیوارکشی در یک کشور اشغال‌شده تنزل پیدا کرد.

ارسال شده در سه‌شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۱ بعدازظهر
کد خبر: 3385455
آخرین خبر ها
گزیده خبرها