نظارت بر عملکرد مراکز جراحی محدود گیلان تشدید می شود
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان:

نظارت بر عملکرد مراکز جراحی محدود گیلان تشدید می شود

اسرار امروز. معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر داد: نظارت ها بر روند ارایه خدمات درمانی در این مراکز با جدیت بیشتری دنبال می شود.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز؛ دکتر اسماعیل نورصالحی  معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان از تشدید نظارت بر عملکرد مراکز جراحی محدود در استان خبر داد و گفت: با توجه سیاست های ابلاغی معاون درمان وزارت بهداشت در خصوص نظارت بر عملکرد مراکز جراحی محدود،  نظارت ها بر روند ارایه خدمات درمانی در این مراکز با جدیت بیشتری دنبال می شود.

وی ادامه داد: یکی از مهمترین چالش های پیش رو در مراکز جراحی محدود، انجام جراحی های بدون داشتن مجوز های قانونی و یا افزایش واحد در پروانه بهره برداری آن ها می باشد، که مسوولان این مراکز باید به آن توجه جدی داشته باشند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان تصریح کرد: مسوولان فنی مراکز جراحی محدود باید بر اعمال جراحی ای که در مرکز تحت مسوولیت آنها انجام می شود به دقت نظارت داشته باشند تا اعمالی خارج از پروانه بهره برداری در مرکز آنها صورت نگیرد.

وی تاکید کرد: اجرای کامل دستورالعمل ها و آئین نامه های ابلاغی وزارت بهداشت در خصوص عملکرد مراکز جراحی محدود بر عهده مسوولان فنی مراکز می باشد و در صورت تخطی از قوانین و مقررات با آنان برخورد قانونی خواهد شد.

ارسال شده در دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۹:۰۵ بعد از ظهر
کد خبر: 5551773
آخرین خبر ها
گزیده خبرها