مدیر کل محیط ‌زیست گیلان مسئول مارکتینگ انتقال پسماند پتروشیمی به گیلان شده است!
عضو کمیسیون برنامه‌ و بودجه شورای شهر رشت:

مدیر کل محیط ‌زیست گیلان مسئول مارکتینگ انتقال پسماند پتروشیمی به گیلان شده است!

اسرار امروزعضو کمیسیون برنامه‌ و بودجه شورای شهر رشت در هشتاد و نهمین جلسه کمیسیون برنامه، بودجه و حقوقی شورای اسلامی ‌شهر رشت، اظهار داشت: چه ضرورتی دارد که پسماند پتروشیمی دیگر استان‌های کشور در گیلان سرازیر بشود؟

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری رشت ، فرهام زاهد عضو کمیسیون برنامه‌ و بودجه شورای شهر رشت در هشتاد و نهمین جلسه کمیسیون برنامه، بودجه و حقوقی شورای اسلامی ‌شهر رشت  با اشاره به انتقال پسماند پتروشیمی جنوب کشور در گیلان اظهار داشت: راه‌اندازی صنایع پتروشیمی در گیلان به علت محیط‌ زیست حساس این استان، طی سالیان گذشته همواره منع شده بود و حال چه ضرورتی دارد که پسماند پتروشیمی دیگر استان‌های کشور در گیلان سرازیر بشود؟

وی با بیان اینکه متأسفانه مدیر کل محیط ‌زیست گیلان مسئول مارکتینگ انتقال پسماند پتروشیمی به گیلان شده است، گفت: ایشان به ‌جای نگرانی برای مافیای پسماند به فکر حفظ و حراست از محیط‌ زیست این استان باشد.

فرهام زاهد تاکید گرد: مدیرکل محیط ‌زیست گیلان به ‌عنوان مدیرِ مسئول در این حوزه از حقوق مردم استان در این ‌باره دفاع کند.

ارسال شده در یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۸:۰۲ بعد از ظهر
کد خبر: 4441158
آخرین خبر ها
گزیده خبرها