834 میلیارد ریال اعنبار برای طرح های نیمه تمام استان پیش بینی شده است

834 میلیارد ریال اعنبار برای طرح های نیمه تمام استان پیش بینی شده است

اسرار امروزرئیس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت گیلان گفت: برای طرح‌های نیمه‌تمام استان مبلغ 66 میلیارد ریال، برای بازسازی و نوسازی‌ها مبلغ 85 میلیارد ریال و برای سرمایه در گردش نیز مبلغ 29 میلیارد ریال اختصاص یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، فرهاد دلق‌پوش رئیس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت گیلان در جلسه پایش طرحهای نیمه تمام صنعتی گیلان اظهار داشت: برای طرح‌های نیمه‌تمام استان، 834 میلیارد ریال، برای بازسازی و نوسازی‌ها نیز مبلغ هزار و 73 میلیارد ریال و برای سرمایه در گردش مبلغی دیگری در نظر گرفته شد.

وی به توزیع یارانه تسهیلات برنامه‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت در استان گیلان از محل منابع تبصره 18 اشاره کرد و افزود: در این راستا برای طرح‌های نیمه‌تمام استان مبلغ 66 میلیارد ریال، برای بازسازی و نوسازی‌ها مبلغ 85 میلیارد ریال و برای سرمایه در گردش نیز مبلغ 29 میلیارد ریال اختصاص یافت.

رئیس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت گیلان گفت: در رابطه با رشته فعالیت‌های پیشنهادی اولویت‌دار در نوسازی و بازسازی صنایع در سال 97، در واقع صنایعی مانند نساجی پوشاک چرم و کفش، قطعه‌سازی و مجموعه‌های تولید خودرو و دیگر شاخصه‌ها جزء اولویت‌‌های این استان قرار دادیم.

دلق‌پوش خاطرنشان کرد: تولیدکنندگان مبلمان، دکوراسیون داخلی، تولیدکنندگان انواع پوشاک، تولیدکنندگان کیف و کفش دست‌دوزو ماشینی، واحدهای صنفی انواع چاپ و تولیدکنندگان تجهیزات الکترونیکی و دیگر شاخصه‌ها در اولویت برنامه بازسازی و نوسازی قرار گرفتند.

ارسال شده در دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۵:۴۸ بعد از ظهر
کد خبر: 2918419
آخرین خبر ها
گزیده خبرها