شهردار سابق تهران همزمان با چند خانم دیگر در ارتباط بود
برادر میترا استاد:

شهردار سابق تهران همزمان با چند خانم دیگر در ارتباط بود

اسرار امروز.برادر میترا استاد با اشاره به اینکه تهمت ها به خواهر مرحومم درست نیست، گفت: ایشان (نجفی) همزمان با چند خانم دیگر در ارتباط بودند و خواهر من هم از این موضوع مطلع شده بود. اصل و دلیل اختلاف آن‌ها هم همین بود.

مسعود استاد، برادر میترا استاد با اشاره به اینکه تهمت ها به خواهر مرحومم درست نیست، گفت: افترا و تهمت‌های ریز و درشتی نثار خواهرم و خانواده من شد که هیچ کدامش درست نبود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز و به نقل از شهروند، مسعود استاد ، یادآور شد: هر چیزی که گفته‌ام با سند و مدرک بوده است، حتی چند نفری هم به دادسرا احضار شدند.

وی اظهار داشت: ایشان (نجفی) همزمان با چند خانم دیگر در ارتباط بودند و خواهر من هم از این موضوع مطلع شده بود. اصل و دلیل اختلاف آن‌ها هم همین بود.

یرادر میترا استاد با بیان اینکه میترا خیلی زود متوجه ارتباط نحفی با چند خانم دیگر شده بود، افزود: چند باری هم با آقای نجفی صحبت کرده بود، اما فایده‌ای نداشت. میترا موضوع را با من در میان گذاشت و من هم با آقای نجفی صحبت کردم، اما او انکار می‌کرد.

وی ادامه داد: نجفی می‌گفت که ارتباط خاصی نیست و هر چه بوده مربوط به گذشته است، اما خب واقعیت چیز دیگری بود. به اندازه کافی شواهد هست. از شماره تلفن و مکالمات انجام‌ شده تا خود افرادی که با این آقا در ارتباط بودند.

مسعود استاد در پایان گفت: چند خانم به عنوان شاهد به دادسرا احضار شدند. مدارک بی‌شمار دیگری هم وجود دارد، اما من فعلا درباره آن‌ها صحبتی نمی‌کنم چون دوست ندارم خللی در رسیدگی به این پرونده ایجاد شود.

ارسال شده در یکشنبه ۰۲ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۷ بعد از ظهر
کد خبر: 9585262
آخرین خبر ها
گزیده خبرها